Erzurum Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Erzurum Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için MHRS kullanılır. 12 ortopedi uzmanı bulunan hastanede birçok asistan doktor da görev almaktadır. Hastaneden randevu almak istediğinizde son derece pratik olan MHRS sistemine giriş yaparak e devlet şifreniz ya da MHRS şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Yetişkin ve çocuk ortopedi kliniklerinden randevu alarak muayene olabilir, cerrahi destek alabilirsiniz.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Sinir ve kemikler, eklem hastalıkları, kireçlenme ve topuk dikeni gibi hastalıklar söz konusu olduğunda Erzurum Şehir Hastanesi randevu alma işlemi yaparak muayene olabilirsiniz. Kan ve radyoloji tetkiklerini gerçekleştirebileceğiniz nitelikli bir eğitim araştırma hastanesi olan bu hastanede romatizma, bel ve boyun fıtıkları, kırık kemikler ve birçok eklem rahatsızlığının teşhis ve tedavisi, cerrahi tedavileri gerçekleşmektedir. Romatizmal hastalıklar başta olmak üzere birçok hastalık için de ortopedi uzmanlarına muayene olabilirsiniz. Kol ve bacak kemiklerinin kırıklarının tedavisinde acil servis desteğiyle çözüm bulabileceğiniz hastanede birçok operasyonun başarıyla gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Randevu alarak ya da acilden giriş yaparak tedavi olabilirsiniz.

Trabzon Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Trabzon Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Erzurum Şehir Hastanesi Nerede?

Yakutiye Atatürk Mahallesi’nde bulunan Erzurum Şehir Hastanesi, 1090 yatak kapasitesine sahiptir. Yoğun bakım ve özel bakım odaları bulunan ve bir özel hastane kalitesinde hizmet veren hastane 19 ameliyathaneye sahiptir. Hastanenin bulunduğu kampüste çok sayıda ATM ve sosyal alan bulunmaktadır. Bu alanlarda yer alan ve hasta yakınlarına da kolaylık sağlayan uygulamalarla birçok proyeje hayat verilmesi söz konusu olabilir. Odaların tamamında TV ve buzdolabı bulunmakta olup, refakatçiler için yatak olabilen  özel koltuklar bulunmaktadır.