Erzurum Şehir Hastanesi Erzurum’un dünyaya açılan kapısı olarak ifade edilmekte ve 22 Kasım 2020 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Erzurum Şehir Hastanesi doktorları ve hizmetleri ile ilgili bilgilere internet sitesi üzerinden kolayca erişilebilir. Genellikle bütün hastanelerin doktor çalışma takvimi aylık olarak açıklanmakta ve bu sayede hastaların bilgilenmesi sağlanmaktadır. Buna özel olarak hazırlanmış platformlar mevcuttur. Bu sayede her hasta tedavi görmek istediği doktorun uygun olup olmadığı hakkında bilgi alabilir.

Sağlık turizminin gelişmesine ciddi katkı sağlayan Erzurum Şehir Hastanesi ülkedeki en önemli sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Sağlık istatistikleri olarak bakıldığında hastane bünyesinde pek çok imkan vardır. Bunlar sayesinde hastanede hizmet kalitesi her zaman yüksek olmakta ve bu sebeple gün geçtikçe daha fazla kişi hastaneyi ziyaret etmektedir. Gün içerisinde gerçekleşen muayene sayısına bakıldığında yüksek rakamlara ulaştığı görülecektir.

Erzurum Şehir Hastanesi

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Hematolojisi Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Hematolojisi Doktoru

Yeni bir hastane olarak bilinen Erzurum Şehir Hastanesi bünyesinde sağlık alanında meydana gelen tüm gelişmeler hastane kapsamına dahil edilmiş, bu sayede hizmet standartlarının her zaman ideal düzeyde olması sağlanmıştır. Bununla birlikte hastanedeki doktor ve diğer sağlık personeli çalışanının da yeterli sayıda olmasına önem verilmektedir. Bu sayede her branşta birden fazla sayıda doktor bulunmaktadır.

Erzurum Şehir Hastanesi doktorları sayıca fazla olduğundan hastaların randevu bulmaları daha kolay olmaktadır. Randevu alabilmek için genellikle internet sitesi tercih edilmektedir. Bu sayede her branştan istenilen gün ve saatte randevu bulabilmek mümkün hale gelmektedir. Randevu alırken hangi doktorun seçileceğine önceden karar vermek randevu işleminin daha kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlayacaktır. Özellikle pandemi döneminde hastanenin hem bölge hem de ülke genelinde sağlık alanında ciddi katkıları olmakta, hasta yükünün hafifletmektedir.