Erzurum şehir hastanesi 2021 yılında açılmış olan Erzurum’un en büyük hastanelerinden biri olan bir hastanedir.

Erzurum şehir hastanesi kısa bir dönem önce açılmasına rağmen oldukça kaliteli bir hizmet sunan bir hastane haline gelmiştir. Hastanenin bünyesinde pek çok bölüm yer almakta ve hastalara hizmet sunmaktadır. Bölge bünyesinde bulunan bütün eğitim ve araştırma hastaneleri birimleri Erzurum şehir hastanesine taşınmıştır. 4 ayrı bölümden oluşan hastanenin A blok kısmı acil servis, yoğun bakım ve ameliyathanelerden, B ve C bloklar yataklı servis ve polikliniklerden, D servisi ise pandemi bloğu olarak hizmet sunmaktadır.

Erzurum Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Erzurum’daki en büyük hastanelerden olan Erzurum şehir hastanesi pek çok bölümü bünyesinde bulundurmaktadır. Dahiliye bölümü de bu bölümlerden bir tanesidir ve uzman bir doktor kadrosuna sahiptir. Dahiliye bölümü, böbrek ve bağırsak hastalıkları, şeker hastalıkları, tiroid, alt ve üst solunum yolu hastalıkları gibi hastalıklar ile ilgilenmektedir. Erzurum şehir hastanesi dahiliye doktorları uzman bir doktor kadrosundan oluşmakta ve hafta içi her gün 08.00-16.00 arasında hastalara hizmet sunmaktadır. İnternet üzerinden veya da telefon numarası ile Erzurum şehir hastanesine randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Çocuk Ürolojisi Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Çocuk Ürolojisi Doktoru

Erzurum Şehir Hastanesi Randevu Alma

Erzurum şehir hastanesi 2021 yılında hizmete açılmıştır ve pandemi polikliniği de dahil pek çok bölümü bünyesinde barındırmaktadır. Erzurum şehir hastanesi randevu alma işlemi için yapacağınız 2 tane yöntem bulunmaktadır. İlk olarak Merkezi Hekim Randevu Sistemi yani MHRS’nin internet sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise 182’yi arayarak T.C. kimlik numarası ile kolayca randevu alabilmeniz mümkündür. Erzurum şehir hastanesi hafta içi her gün için sizlere her bölümden randevu imkanı sunmaktadır.