Devlet hastaneleri’nden randevu almak için MHRS web sitesi üzerinden online randevu alabilirsiniz. Tüm Türkiye genelinde Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sizlerin üye olmadan randevu oluşturmanızı sağlıyor.

Devlet hastanesi randevusu için yapmanız gereken tek şey Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sitesine giriş yaparak üye olmadan istediğiniz bölümden randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda e-Devlet üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde tüm devlet hastaneleri’nden randevu oluşturabilirsiniz. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Google Play üzerinde MHRS uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Peki, MHRS ile nasıl randevu alacaksınız?

Öncelikle MHRS web sitesi ya da uygulamasını indirerek sisteme giriş yapmalısınız. Üye olarak ya da üye olmadan randevu oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz. Devlet hastaneleri’nden randevu alırken istediğiniz branş ve doktor tercihinde bulunabilirsiniz. MHRS devlet hastanesi randevu alırken yanınıza T.C kimliğiniz olmalıdır. İstediğiniz bir gün ve saat belirleyerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

ALO 182 İle Randevu Alabilirsiniz!

Devlet hastanesi’nden randevu almak için182 numaralı hattı arayarak devlet hastanesi için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Nerede olursanız olun T.C kimliğiniz ile kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi 182 numaralı hat Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet vermektedir. Devlet hastanesi’nden randevu almak için sizler de bu yöntemi deneyebilirsiniz. Devlet hastanesi’nden randevu almanın pek çok yolu bulunuyor. Sizler de bu şekilde dilediğini zaman istediğiniz gün ve tarihte randevu oluşturabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz!

E-Devlet şifresi olan kişiler e-Devlet üzerinden MHRS sistemine giriş yaparak istediği zaman randevu talebinde bulunabilir. İstediğiniz doktordan, istediğiniz gün ve saatte randevu oluşturabilirsiniz. Bunun için https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ linkine tıklayarak e-Devlet üzerinden devlet hastanesi için randevu oluşturabilirsiniz. Belirttiğimiz linke tıkladığınız zaman doğrudan e-Devlet sistemi randevu oluşturma sayfasına erişeceksiniz.

Devlet Hastanesi Randevu Alma

Devlet hastanesinden istediğiniz bir bölüm için randevu alacaksınız 182 randevu merkezini arayabilirsiniz. Aynı zamanda e-Devlet üzerinden de randevunuzu hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Devlet hastanesi randevu almak için 182 numaralı randevu merkezi iletişime geçebilirsiniz. Ancak yanınızda T.C kimliğinizi bulundurmalısınız. İstediğiniz bir doktor, gün ve saat tercihinde bulunabilirsiniz. 182 randevu merkezi sizlere 7/24 hizmet sunuyor. Dilediğiniz zaman arayarak devlet hastaneleri için randevu oluşturabilirsiniz. 182 numaralı hat tüm devlet hastaneleri ve araştırma hastaneleri için randevu hizmeti sunuyor. Aynı zamanda özel hastaneler için de randevu alabilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi İle Randevu Alabilirsiniz!

MHRS sistemi üzerinden kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi 7/24 hizmet vermektedir. Aynı zamanda e-Devlet üzerinden MHRS’ye giriş yaparak rahatlıkla randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan tüm kurum ve kuruluşlar için randevu hizmeti veren bir sistemdir. Bunun için https://www.mhrs.gov.tr/ adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

MHRS üzerinden istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolayca randevu oluşturabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji sayesinde hastalar randevularını almak için hastaneye gitmek zorunda kalmıyor. Geçiş yıllarda insanlar randevu almak için hastanelere gitmek zorunda kalırdı. Ancak günümüzde teknoloji’nin ilerlemesi ile online olarak tüm işlemleri yürütmekteyiz. Randevu almak için sizler de MHRS web sitesini ziyaret edin.

E-Devlet Üzerinden Randevu Oluşturma

E-Devlet şifresi olan vatandaşlar hesabına giriş yaparak online randevu oluşturabilir. E-Devlet üzerinden devlet hastanesi randevu alabilirsiniz. İstediğiniz zaman, saat ve doktor tercihinde bulunabilirsiniz. Online hızlı ve güvenilir bir şekilde randevunuzu alabilirsiniz. Aynı zamanda eğer e-Devlet şifreniz yok ise en yakın PTT şubesine giderek şifre satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra e-Devlet kapısı üzerinden MHRS sistemine geçiş yaparak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi  En İyi Endokrinoloji Doktoru İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi  En İyi Endokrinoloji Doktoru