Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, İstanbul’un Başakşehir ilçesinde hizmet veren sağlık birimidir. Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, sağlık alanında birçok konuda hizmet vermektedir. İstanbul Başakşehir de hizmet veren hastane sağlık sorunları ile ilgili birçok birim bulunmaktadır. Hastanein bünyesinde bulunan doktorlar, dahili birimler ve cerrahi birimler ile ilgili tüm rahatsızlıklarla ilgilenmektedir. Ayrıca hastaneni doktorları arasında alanında uzman ve en iyi psikiyatri doktoru olan hekimleri de hizmet vermektedir.

Psikiyatri doktorları alanında uzman ve eğitim almış kişilerdir. Bu sebeple hangi hastalıkta hangi tedavinin kullanılacağı ile ilgili en iyi kararı verebilirler. Bu sebeple hastalığınız ilerlememesi ve iyileşmeniz için doktorlardan yardım alabilirsiniz.

Hastanenin ayrı olarak bir psikiyatri ve ruh sağlığı birimi bulunmaktadır. Birimde görev alan tüm doktorla psikiyatri üzerine eğitim almış ve yıllardır bu alanda çalışan deneyimli doktorlardır. Bu sebeple hastalılarda ne gibi bir yol izlenmesi gerektiğini net bir şekilde karar verebilirler. İstanbul’un en iyi psikiyatri doktorlarının bulunduğu bu klinik birçok hasta için hizmet vermiş ve hala hizmet vermektedir. Doktorlarımız tüm hastalar ile ayrı olarak ilgilenmektedir. Ayrıca ilaç kullanımı için yapılması gereken tüm tahlilleri ve testleri doktorlar sizin için uygulamaktadır. Bu doğrultuda psikiyatri alanında en iyi tedavi için Çam ve Sakura Şehir Hastanesi doktorlarından hizmet alabilirsiniz. 

İstanbul Başakşehir Cam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru İstanbul Başakşehir Cam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Psikiyatri Bölümünden Nasıl Randevu Alabilirim?

Hastane MHRS üzerinde randevu almaktadır. Dilediğiniz tüm sağlık işlemleri ve psikiyatri bölümünden randevu almak için için MHRS internet sitesi üzerinden online olarak ya da iletişim numarası ile randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Çam ve Sakura Şehir Hastanesi bünyesinde yaptırmış olduğunuz laboratuvar ve radyoloji sonuçlarına da hastaneye gelmeden internet sitesinden öğrenebilirsiniz.