Bursa Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemler için MHRS kullanılır. Bu sistemin tercih edildiği durumlarda bazen randevu alınamayabilir. Bu şekilde hatırlatma kısmını ekleyerek size uygun randevu alınması halinde bildirim gelecektir. Aktif cep telefonu numaranızı sisteme girerek, randevu süreçleriniz ve reçete bilgilerinizi bulabilirsiniz. Hem uzman doktorlar hem de asistan doktorlara muayene olabilir, birçok ameliyatı bu hastanede olabilirsiniz.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Ortopedi bölümü kemik kırıkları ve eklem hastalıkları gibi birçok soruna bakmaktadır. Bursa Şehir Hastanesi randevu alma işlemlerini e-devlet şifreniz ya da MHRS şifrenizle online olarak yapabilirsiniz. Bu işlemler sırasında ilgili ilçe bilgisini seçerek randevu almak istediğiniz bölümü seçebilirsiniz. Alacağınız randevu için gereken işlemleri yaptıktan sonra, cep telefonunuza bilgilendirme gelecektir. Randevu saatinden yarım saat önce hastanede olmanız yeterli olacaktır.

Bursa’da son derece geniş metrekareli alana yayılmış olan şehir hastanesi birçok kişinin memnun kaldığı hastaneler arasındadır. Eğitim ve araştırma hastanesi olduğundan muayenelerin genelde asistan doktorlar tarafından yapıldığı bir hastanedir. Bu yüzden şehir hastanesi olarak tercih edildiğinde bu durumun bilincine varılması gerekmektedir.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları ve Randevu Alma İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları ve Randevu Alma

Bursa Şehir Hastanesi Nerede?

Nilüfer’de bulunan Bursa Şehir Hastanesi, Doğanköy’de bulunmaktadır. Şehir merkezinden uzak olan bu hastanede birçok ameliyat yapılmaktadır. Her bölümün bulunduğu şehir hastanesi, 2019 Temmuz ayında yapılmıştır. 1400 yatak kapasitesine sahip olan Bursa Şehir Hastanesi, Bursalıların hizmetine açıldığından beri yoğun talep görmektedir. Bu yüzden ihtiyaç durumunda çok sayıda çözüm bulmak istediğinizde her polikliniğin bulunduğu şehir hastanesini ziyaret edebilirsiniz. Düzenli olarak rutin kontrollerinizi gerçekleştirmek istediğinizde şehir hastanesinden destek alabilirsiniz.