Bursa Şehir Hastanesi 16.07.2019 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. 1.355 yatak kapasitesi ile Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. 745.365 m2'lik arsa üzerinde inşa edilmiştir.

Şehir hastaneleri projesi kapsamında bulunan Bursa Şehir Hastanesi, 16.07.2019 tarihinde açılarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bursa'da en fazla yatak kapasitesine sahip bir hastane olarak bilinmektedir. Hastane açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılmıştır. Güney Marmara'da 6 milyon vatandaşa hizmet veren bu hastane de son teknolojik sağlık cihazları bulunmaktadır. 745 bin 365 m2 alana sahiptir ve 488 milyon avroluk yatırım ile hastane tamamlanmıştır.

Bursa Şehir Hastanesi, kadın doğum başta olmak üzere onkoloji, fizik tedavi, kalp damar ve psikiyatri gibi pek çok bölüm ile hizmet vermektedir. 1.355 yatak kapasitesine sahip olarak Bursa'nın en geniş kapsamlı hastanesi olarak tanınmıştır. Kadın Doğum bölümü için ayrılan yatak kapasitesi 222'dir. Aynı zamanda onkoloji bölümü için ayrılan yatak kapasitesi 254, genel hastane olarak 308, FTR bölümü 271 ve YGAP hastanesi 100 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca Bursa Şehir Hastanesi'nde 403 poliklinik bulunmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Türkiye'nin en büyük sağlık kuruluşudur. Türkiye Genom ve Kanser Gen Projeleri'nin klinik araştırmaları yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin en büyük yanık merkezine sahiptir. Hastane içerisinde tüm polikinlikler 2019 yılından bu yana hizmet vermektedir. Peki, Bursa Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları Kimlerdir?

Bursa Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

§  Ali Algün

§  Ayşe Yeliz Selimoğlu

§  Başak Göçer

İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Kardiyolojisi Doktoru İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Kardiyolojisi Doktoru

§  Elif Öye

§  Gültekin Adanaş Aydın

§  Lale Dörtışık

§  Levent Özgen

§  Mehmet Karabulut

§  Memik Karaküçük

§  Murat Afşın Turhan

§  Mustafa Altundağ

§  Osman Bozkurt

§  Özlem Özgün Uyanıklar

§  Sakine Rahimli Ocakoğlu

§  Seda Duygu Özüpek

§  Serdar Türklay

§  Serhat Ünal

§  Suha Turgutalp

§  Yaşar Can

§  Yılmaz Çetin

§  Zeliha Atak

Bursa Şehir Hastanesi Randevu Alma

Bursa Şehir Hastanesi Kadın Doğum bölümü için randevu alırken yukarıda belirtilen doktorlardan biri için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Aynı zamanda 182 randevu merkezi hattını arayarak istediğiniz doktor için randevu oluşturabilirsiniz.