Balıkesir Şehir Hastanesi, Balıkesir ve çevre noktalara hizmet vermek amacıyla kuruldu. Sahip olduğu donanım ve yatak kapasitesi sayesinde şehrin sağlık ihtiyaçları kolayca karşılanıyor. Balıkesir şehir hastanesi randevu almak işlemleri nasıl yapılır?

İnternet üzerinden Balıkesir Şehir Hastanesi ile ilgi randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Balıkesir Atatürk şehir hastanesi doktorları ve randevu alma noktasında gerekli detayları buradan sizlere sunuyoruz. Online ya da telefon üzerinden sorunsuz ve güvenilir bir şekilde randevu talep edebilirsiniz. Burada en önemli konu aşamaları doğru şekilde takip edebilmenizdir. TOKİ tarafından yapımı tamamlanan 92 yataklı devlet hastanesi modern cihazları ile beklentileri tam olarak karşılayabiliyor. Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi ise mevcut yerinde hizmet veriyor. Hastalar için en gelişmiş tıbbi cihazları kullanan Balıkesir Şehir hastanesi enerji ve çevre dostu binası ile adından söz ettiriyor.

Randevu Nasıl Alınır?

İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Gastroentorelji Doktoru İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Gastroentorelji Doktoru

Balıkesir Şehir hastanesinde tedavi olmak isteyen vatandaşlar ise özellikle randevu alma konusunu araştırmaya başladı. Dünyanın en son teknolojisi ile donatılmış hastanesinde tedavi olmak isteyen vatandaşlar internet üzerinden randevu talebinde kolayca bulunabiliyor. Hastane de muayene için ekstra bir ücret ödemenize de gerek yoktur.  

Balıkesir Şehir Hastanesi’nden randevu almak için internet ya da telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Birkaç adımda randevu alma işlemleri kolayca tamamlanmaktadır. Randevu için telefon numarasını aradığınız zaman karşınıza personel çıkacaktır. Görevli kişiye T.C. kimlik numarasını vererek randevu talebini iletebilirsiniz. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini sizlere bildirecektir.

Hastaneden randevu talebinde bulunmak isterseniz internetten MHRS üzerinden randevu al butonuna basınız. Merkezi Hekim Randevu Sistemine giriş yaptığınız zaman Balıkesir Şehir hastanesi doktorları ekrana gelecektir. Bu butona bastıktan sonra T.C. kimlik numarası ve şifrenizi girerek randevu işlemlerini yapabilirsiniz.