Balıkesir Şehir Hastanesi kamu tarafından yapılan tam donanımlı hastanelerden bir tanesidir. 92 yatak kapasiteli Balıkesir Şehir Hastanesi hastalarını kabul etmeye başladı. Bu yazımızda sizlere genel bilgiler ve Balıkesir şehir hastanesi doktorlarından bahsedeceğiz.

Balıkesir'in Gönen ilçesinde, TOKİ tarafından inşaatı gerçekleştirilen 92 yataklı Devlet Hastanesi hizmete açıldı. Tam 196.071 metrekare kapalı alana kurulan hastane Atatürk şehir Hastanesi’ne 6 km uzaklıkta bulunan Balıkesir şehir hastanesinde 2800 araçlık otopark bulunuyor. Modern mimarisi ve akıllı bina özellikleri sayesinde hastalar en iyi şekilde tedavi edilebiliyor. Eğitimli ve güler yüzlü personel sizleri hastanede karşılıyor. Balıkesir Şehir hastanesinin sağlık hizmetlerinde ki kalitesi hastaların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Randevu alırken istediğiniz uzman doktoru seçme hakkına da sahip oluyorsunuz. Böylece ihtiyacınızı karşılayacak doktora da ulaşıyorsunuz.

Balıkesir Şehir Hastanesi acil, poliklinik ve yataklı servisleri üzerinden hasta kabulü yapabiliyor. Ayrıca hastane de ameliyathane ve yoğun bakımlar da hizmetine devam ediyor. Tüm polikliniklerde randevu desteği sunuluyor. Hasta tedavisinde Balıkesir şehir hastanesi şehrin sağlık yükünün alınmasına katkıda bulunuyor. Acil ameliyatlar şehir hastanesinde gerçekleştiriliyor. Böylece vatandaşlar büyük bir riskten kurtuluyor.

İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Gastroentorelji Doktoru İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Gastroentorelji Doktoru

Randevu Talebi

Hastane üzerinden randevu alabilmek için Balıkesir Şehir Hastanesi’nin resmi internet adresini kullanabilirsiniz. MHRS sistemine kayıt olarak TC kimlik ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz. İşlemleri tamamladıktan sonra randevu alma seçeneği ekranda belirecektir. Balıkesir şehir hastanesi randevu alma işleminde doktorun boş gün ve saatleri güncek saatleri sizlere sunuluyor. Hastanenin tam donanımlı yapısı her hastanın başarılı bir şekilde tedavi olmasına yardımcı oluyor. Şehir halkı Balıkesir Şehir Hastanesi ile aradıkları yüksek standartlarda tedavi kalitesine başarılı bir şekilde ulaşabiliyor. Dilediğiniz zaman hastane üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.