Ankara Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için MHRS sistemi kullanılır. Suda doğum, demans ve benzer birçok farklı poliklinik hizmeti ve özellikli hizmeti bulunan hastanede çocuk ve kadın hastanesi olarak ayrı bir blok bulunmaktadır. Gebe okulu gibi bölümlerin yanı sıra ortopedi bölümünde de çok çeşitli branşlarda hizmet verilmektedir. Aynı zamanda bir eğitim araştırma hastanesi de olan Ankara Şehir Hastanesi’nin stajyerlere de kapısı açıktır. Poliklinik muayenelerinde uzmanların yanı sıra asistan doktorlar da bulunur.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Romatizmal hastalıklar başta olmak üzere birçok hastalık için de ortopedi uzmanlarına muayene olabilirsiniz. Kol, parmak, el ve bacak kemiklerinin kırıklarının tedavisinde acil servis desteğiyle çözüm bulabileceğiniz hastanede birçok operasyonun başarıyla gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Randevu alarak ya da acilden giriş yaparak tedavi olabilirsiniz. Kas Erimesi gibi hastalıklara özel hizmet klinikleri de bulunan hastanede ortopedi bölümünde birçok doktor görev yapmakta aynı zamanda asistanlar da vizite çıkmaktadır. Sinir ve kemikler, eklem hastalıkları, kireçlenme ve topuk dikeni gibi hastalıklar söz konusu olduğunda Ankara Şehir Hastanesi randevu alma şartıyla ve acil durumlarda hizmet vermektedir.

Ankara Şehir Hastanesi Nerede?

Çankaya’da bulunan Ankara Şehir Hastanesi, ülkenin en büyük şehir hastanesidir. 3810 yatak kapasitesine ve 3 ana binaya sahiptir. Çankaya’da kolay ulaşım imkanı bulunan hastane, genel olarak Ankara’nın en nitelikli hastanelerinden biri olmak üzere kuruldu. 82 adet VIP hizmet odası da olan hastanede tüm vatandaşlara hitap eden bir tedavi ünitesi, ameliyathaneler ve yoğun bakım odalarının yanı sıra özel tedavi merkezleri de bulunuyor.