Türkiye de yer alan şehir hastaneleri arasında en büyük ve en gelişmiş olan Ankara Şehir Hastanesi en iyi Psikiyatri doktoru hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi psikiyatri doktoru ile her zaman en zor sorunlarınızda bile en güvenilir hizmetleri çok daha kısa sürede almanız mümkün olmaktadır. Özellikle yaşanan sorunlar karşısında çaresiz olan ve ruhsal sorunların en zor halinde çözümler bulmak adına hiç vakit kaybetmeden hastane ile iletişime geçebilirsiniz.

Psikiyatri Bölümü

Dünyanın her yerinde çok fazla ihtiyaç duyulan ve tıp alanında en önemli yere sahip olan psikiyatri bölümü her türlü psikolojik sorunların tedavi edildiği bir tıp alanıdır. Psikiyatri ruh hekimliği olarak da bilinen bu bölüm genel olarak ülkemizde yer alan tüm hastanelerde bulunmaktadır. Ruh sağlığı ile alakalı tüm çalışmaları içinde barındıran psikiyatri bir tıp alanı olup Ankara ilimizin en önemli hizmetlerini veren ve kısa sürede başarıları ile adından söz ettiren şehir hastanesinde yer almaktadır. Bu alanda genellikle insanların düşünce, duygu durum, davranış bozuklukları gibi tüm ruhsal sorunlarında çözümler üretilerek tedavi sürecine gidilmektedir.

Psikiyatri Uzmanları

Her zaman ruh sağlığı ile ilgili çalışmalar içinde bulunan Ankara şehir Hastanesi Psikiyatri Uzmanları tarafından her türlü ruh sağlığı problemlerinde tanı konulmakta ve en uygun tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Çocuk, ergen ve yetişkin olarak her yaş grubunun ruhsal hastalıklarının tedavileri hastanenin uzman doktorları ile kısa sürede tedavi edilmektedir. Tedavi yöntemleri arasında yer alan ilaç tedavisi hastalara uzman psikiyatrist hekim tarafından reçete edilmektedir. İlaç tedavisi yanı sıra psikoterapi hizmetleri sayesinde ruhsal sorunlara kısa sürede çözüm sağlanmaktadır. Bu bölümde hastalara tanı konulurken bir takım testler yapılmaktadır.