Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün alanında yenilene ve gelişen Ankara Şehir Hastanesi en iyi Plastik Cerrahi doktoru hizmetleri güven içinde verilmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi Plastik Cerrahi doktoru ile yaşanan sağlık sorunlarından çok daha güvenli bir şekilde kurtulmak mümkün olacaktır. Günümüz koşullarında çok daha kaliteli ve profesyonel sağlık hizmetleri veren hastaneden her türlü plastik cerrahi hizmetlerini güven içinde alabilirsiniz.

Plastik Cerrahi Bölümü

Genel olarak plastik cerrahi bölümü estetik cerrahi bölümü ile tanımlamak çok daha doğru olmaktadır. Aslında iki ayrı branş olmasına rağmen plastik ve estetik cerrahi birbirini tamamlaması nedeni ile bir bölüm içinde toplanmaktadır. Bunların yanı sıra tüm operasyonlarda bu iki branş koordineli olarak çalışmak zorunda kaldığından tek bir yerde kabul edilmektedir. Bu bölümde doğumsal ya da travmalara bağlı olarak meydana gelen fonksiyonel ile şekil bozukluklarında gereken tedavi işlemleri uygulanmaktadır. Vücut üzerinde olan tüm şekil bozukluklarının yanı sıra işlev kayıplarının da tedavisi bu bölümde yapılmaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanları

Ankara Şehir Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanları ile her türlü şekil bozuklukları tedavisi yapılarak tüm sorunlara kısa sürede son verilmektedir. Bu bölümde uzman doktorlar uyguladıkları ameliyatlar sayesinde hastaların dokularında oluşan işlev kayıplarını yeniden kazandırmakta ve istedikleri en güzel görünüme kavuşmaları sağlanmaktadır. Bu bölümde tedaviler her zaman cerrahi girişimler ile yapılmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Plastik Cerrahi Hizmetleri

Hem kadınların hem de erkeklerin pek çok zaman ihtiyaç duydukları ve estetik bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olan plastik cerrahi hizmetleri içinde liposuction uygulamaları, enjeksiyon uygulamaları, gerdirme operasyonları, yama müdahaleleri, açık ve kapalı ameliyatlar yer almaktadır. Hastanenin uzman doktorları sayesinde çok daha kısa sürede istenilen görünüme kavuşulmaktadır.