Ülkemizin en büyük ve gelişmiş hastanesi olarak hizmet veren Ankara Şehir Hastanesi en iyi Nöroloji doktoru seçimi yapma şansına sahip olmaktasınız.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi Nöroloji doktoru hizmetlerinin güven içinde verildiği hastanede çok daha kısa sürede sağlık sorunlarından kurtulmak mümkün olmaktadır. Her geçen gün gelişen teknoloji ile uzman doktorları en son sistem tedavi tekniklerini sunmaktadır.

Nöroloji Bölümü

Nöroloji bölümü genellikle her hastanede bulunmaktadır. Ancak bu bölümün bakmış olduğu hastalıkların tedavisi için uzman doktorların bulunduğu gelişmiş hastane seçimi son derece önemli olmaktadır. Genel olarak beyin damar hastalıkları, omurilik sistemi ve sinir sistemi ile alakalı olan tüm hastalıkların muayene sonrasında teşhis ile tedavi etme amaçlı sağlık hizmet işlemlerinin sağlayan tıp bilim dalı olmaktadır. İnsan sağlığında yaşanan büyük beyin hastalıklarının tedavisi bakımından nöroloji bölümüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Nöroloji Uzmanları

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru

Ankara Şehir Hastanesi Nöroloji uzmanları olarak nörologlar hastaların beyin, çevresel sinir hastalıkları ve omurilik hastalıklarının tedavi edilmesi ile ilgili hizmetleri güven içinde sunmaktadır. Uzman doktorlar nöroloji bölümünün bakmış olduğu hastalıkların farklı tanı yöntemlerini kullanarak tespit etmektedir. Tanının konulması ile hiç zaman kaybetmeden en uygun olan tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Hastanenin doktorları sayesinde çok daha kısa sürede hastaların sağlığına kavuşması mümkün olmaktadır.

Nöroloji Bölümü Hizmetleri

Nöroloji bölümü hizmetleri içinde elektronörofizyoloji, yürüme analizi, kas gücü muayenesi, uyku apnesi ameliyatı, uyku laboratuvarı, Alzheimer testi, palyatif bakım, kök hücre tedavisi ve beyin ile sinir sistemiyle ilgili tüm hastalık alanları yer almaktadır. Merkezi sinir sistemi hasta vücudunun idaresi bakımında gerek yapısı gerek ise işlevi açısından fazlası ile karışık halde olan bir sistem olarak hizmet vermektedir.