Günümüz teknolojisinde en gelişmiş hastanelerinden biri olan Ankara Şehir Hastanesi en iyi Nefroloji doktoru hizmetleri güven içinde verilmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi nefroloji doktoru hizmetleri sayesinde pek çok kişi çok daha kısa sürede tedavileri sonrasında sağlıklarına kavuşmuşlardır. Böbrek hastalıkları alanında çok önemli bir yere sahip olan bölümün en iyi doktorları için şehir hastanesini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Nefroloji Bölümü

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Nefroloji bölümü genel olarak tüm hastanelerde yer almaktadır. Çok önemli rahatsızlıkların tedavisi için önemli bir yere sahip olan bu bölümde güvenilir hizmetleri Ankara ilimizde kısa sürede güvenilir hizmetleri Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji bölümü uzman doktorlarıyla her konuda yardımcı olmaktadır. Nefroloji bölümü börekler ve böbrek hastalıkları tedavileri ile alakalı olan bir tıp alanı olmaktadır. Yunanca kökenli olan nefroloji böbrekler anlamına gelmektedir. Nefroloji bölümü hastalıkları üzerine hizmet veren nefrologlar böbrek hastalıkları ile böbrek sağlığı konusunda özel eğitim almış doktorlardır.

Nefolroji Uzmanları

Pek çok kişinin yaşamış olduğu böbrek ve idrar ile ilgili tüm sağlık sorunlarında nefroloji bölümü uzmanları tedavi süresi için yardımcı olmaktadır. Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanları her türlü böbrek rahatsızlıkları konusunda profesyonel hizmetleri sizlere sunmaktadır. Kronik böbrek yetmezliği, böbrek nakli gibi sorunlar yaşayan hasta kişiler nefroloji bölümüne başvurmaları gerekir. Ayrıca bu bölümde uzman doktorlar tarafından kronik diyaliz hastalarına veya acil diyaliz gereken hastalara hemodiyaliz hizmetleri sunulmaktadır.

Nefroloji Hizmetleri

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji bölümü hizmetleri ile tüm böbrek rahatsızlıkları için en güvenilir tedavi hizmetleri verilmektedir. Laboratuvar testleri, böbrek ameliyatı, diyabetik nefropati, boşaltım sistemi hastalıkları, hemolitik üremik sendrom, el şişmesi, böbreklerde kist ve idrarda protein gibi pek çok hastalıkların tedavisinde hizmetleri verilmektedir.