Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en gelişmiş tedavi yöntemlerini uygulayan Ankara Şehir Hastanesi en iyi iç hastalıkları doktoru seçebilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi iç hastalıkları doktoru ile her türlü iç hastalıklarından erken teşhisle güvenilir tedavi süreci geçirebilirsiniz. Her zaman gelişmiş ve en son teknoloji ile donanımlı hastanede tüm sağlık sorunlarından kısa sürede kurtulmak mümkün olacaktır.

İç Hastalıkları Bölümü

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Ortopedi Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Ortopedi Doktoru

İç hastalıkları bölümü tüm devlet ve özel hastanelerde bulunmaktadır. Dahiliye olarak hastanelerde hizmet veren iç hastalıkları bölümü yetişkinlerde cerrahi gerektirmeyen hallerde teşhisi, tedavisi ile takip edilmesiyle ilgilenen tıp bilim alanı olmaktadır. İç hastalıkları sadece tek bir çeşit tıbbi sorun ya da organ ile sınırlı olmamaktadır. Bu bölümde böbreklerin incelenmesi, bağırsaklar, bağışıklık sistemi incelemeleri ve alerji sorunları gibi çok sayıda alt uzmanlık alanını içinde barındırmaktadır. Hastanenin bu bölümünde çok sayıda hastalıkların tedavisi mümkün olmaktadır.

İç Hastalıkları Uzmanları

Ankara Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanları sayesinde hastanede çok daha kısa sürede tanı konulmakta ve tedavi sürecine geçilmektedir. Bu bölümün doktorları tanısal akıl yürütme ile belirsizliği yönetme, uzmanlık görüşleri gibi konularda karar verme uzmanlıklarına sahip olmaktadır. Ayrıca dahiliye doktorları kronik hastalık tedavisi, sağlığın sağlanması ve hastalıkların önlenmesi açısından büyük bir titizlikle hizmetlerini vermektedir. Bu sayede çok daha kısa sürede iç hastalıklarda meydana gelen sorunların tedavisi ile sağlığa kavuşmak mümkün olmaktadır.

İç Hastalıkları Bölümü Hizmetleri

Ankara Şehir Hastanesi İç Hastalıkları bölümü hizmetleri içinde doktorların ilgilendiği hastalıklar akciğer hastalıkları, karaciğer hastalıkları, kalp hastalıkları, sindirim sistemleri hastalıkları, romatizmal hastalıkları, kan hastalıkları, endokrinoloji hormon hastalıkları ve alt yolu solunum hastalıkları gibi pek çok hastalıkların tedavi hizmetleri verilmektedir.