Türkiye de kurulan şehir hastaneleri arasında başkentimizin en gözde hastanesi Ankara Şehir Hastanesi en iyi göz hastalıkları doktoru en güvenilir sağlık hizmetleri vermektedir.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi göz hastalıkları doktoru ile tüm başkent ve ülke genelinde en kaliteli sağlık hizmetlerini güven içinde vermektedir. Hastane en son sistem teknoloji ve teknikler ile her türlü göz hastalıklarında en doğru tedavi yöntemlerini uygulamaktadır.

Göze Hastalıkları Bölümü

Göz hastalıkları bölümü genel olarak tüm devlet ve özel hastanelerde bulunan bir tıp bilim alanı olmaktadır. Tıpta oftalmoloji olarak adlandırılan göz hastalıkları bölümü gözlerde meydana gelen her çeşit hastalıkları tanısının konulması, tedavisinin yapılması ve sürecin takip uygulamalarını özenle yapmaktadır. Genellikle göze meydana gelen hastalıkların erken teşhis edilmesi tedaviden olumlu cevaplar alabilmek için ve daha kolay tedavi edilmesi bakımından çok önemli olmaktadır. Bundan dolayı göz hastalıkları bölümü hastalıkların erken tedavisini sağlamaktadır. Tedavide her hastalıkta olduğu gibi göz hastalıklarında da önemli olması nedeni ile düzenli olarak göz muayeneleri ve kontrollerine gidilmesi gerekir.

Göze Hastalıkları Uzmanları

Göz hastalıkların tedavisi sadece uzman hekimler tarafından yapılmakta ve düzenli olarak kontrollerin yapılması önemli olmaktadır. Ankara Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanları sayesinde gözde meydana gelen hastalıkların tedavileri sonrasında daha net görme sağlanacaktır. Ayrıca doktorların uygun görmesi halinde tedavi sırasında cerrahi müdahale gerekebilmektedir.

Uzman göz doktoru tarafından uygulanan cerrahi müdahalenin yanı sıra bazı göz hastalıkları çeşitlerinde ilaç tedavisi ya da lazer tedavisi gibi farklı yöntemler kullanılarak hastanın göz sağlığına kavuşmasına yardımcı olunmaktadır. Ankara Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları bölümü hizmetleri tetraktomat testi, anti vegf, multifokal lens, göz merceği ameliyatı ve birçok göz tedavileri bulunmaktadır.