Öncü hastaneler arasında yer alan Ankara Şehir Hastanesi en iyi genel cerrahi doktoru ve tüm imkanları ile hizmet sunmaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi genel cerrahi doktoru, tarafından sağlanan detaylı ve titizlikle uygulanan tedaviler ile tüm hastalar en kısa sürede sağlıklarına kavuşmaktadır. Genel cerrahi alanında uzman doktorlar tarafından verilen sağlık hizmeti Ankara Şehir Hastanesi öncü kılmaktadır. Genel cerrahi bölümü, hastaların tedavilerinin ameliyat ile gerçekleştirildiği bir bölümdür, dahiliye bölümünden farklı ameliyat ile tedavi uygulanmasıdır. Hastalara gerekli ilaç tedavisi uygulandıktan sonra olumlu sonuç alınamadığında genel cerrahi bölümüne başvurulmaktadır. Birden fazla alanda hizmet veren, çalışma alanı bulunan genel cerrahi, farklı bilim dallarıyla da birlikte çalışmaktadır. Bu nedenle Ankara Şehir Hastanesi’nin tüm uzman kadrolarının deneyimleri ile sağlık hizmeti verilmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi genel cerrah, çalışma alanında sahip olduğu deneyimleri ile gün geçtikçe yoğun ilgi görmektedir. Genel cerrahi bölümü, tıp alanındaki yenilikleri takip eden ve bu yenilikleri deneyimleri ile uygulayan ve ayak uyduran bir bölüm olma özelliğini korumaktadır. Bölüm bünyesinde gerçekleştirilen ameliyatlar hastalığın ve hastaların sağlık durumuna göre açık veya kapalı şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Bölümleri

Genel cerrahi, kendi içerisinde bölümlere ayrılabilen bir bilim dalıdır. Buradan da anlaşılacağı üzere genel cerrahi bölümleri ameliyat ile tedavi edilecek hastalıklara veya ameliyat edilecek organa, vücut sistemlerine göre değişmektedir. Ankara Şehir Hastanesi genel cerrahi bölümleri ise şu şekilde sıralanabilir;

·         Endokrin Sistemi

·         Obezite Cerrahisi

·         Cerrahi Yoğun Bakım

·         Çocuk Cerrahisi

·         Cerrahi onkoloji

·         Kalp ve Damar Cerrahisi

·         Cilt ve Yumuşak Doku Ameliyatları

·         Vasküler Cerrahi

·         Ortopedi ve Travmatoloji

·         Göğüs Cerrahisi

·         Plastik ve Rekonstrükrif Cerrahi

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Cerrahisi İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Cerrahisi