Ankara şehir hastanesi en iyi gastroenteroloji doktoru ve sağladığı hizmetler ile öncü hastaneler arasında yer almaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi gastroenteroloji doktoru, Gastroenteroloji bölümünün 2019 yılında Ankara Şehir Hastanesi bünyesinde kurulmasından bu yana hastalarına kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Gastroenteroloji bölümü poliklinik hizmetinin yanı sıra gerekli durumlarda hastalarına yataklı servis hizmeti de sunmaktadır. Ankara Şehir Hastanesi’nde uzman kadrosu ile hastalara hizmet sağlayan Gastroenteroloji bölümü sindirim sistemi hastalıkları ile ilgilenen bir kliniktir.  Mide, karaciğer, pankreas, yemek borusu rahatsızlıkları gibi birçok alanda tanı ve tedavi olanağı sunmaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi gastroenteroloji bölümü doktorları, Ankara bulunan çeşitli hastanelerin kadrolarının birleşmesi ile oluşmuş bir kadrodur. Tanı ve tedavi süreçlerinde genellikle endoskopik yöntemlere başvurulmaktadır. Mide rahatsızlıklarının tanısı için başvurulan endoskopik yönteme gastroskopi, kalın bağırsak hastalıklarının teşhisi için başvurulan yönteme ise kolonoskopi denilmektedir. Sindirim sistemi rahatsızları benzer şikayetler çevresinde oluştuğu için hastalığın tanısı için başvurulan yöntemler oldukça önemlidir. Ankara Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği de bu konuda öncü olmaya kararlıdır.

Kayseri Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları ve Randevu Alma Kayseri Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları ve Randevu Alma

Ankara Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Hizmetleri

Ankara Şehir Hastanesi gastroenteroloji bölümü birçok hastalığın tanı ve tedavisi için hizmet sağlamaktadır. Bölüm bünyesinde tedavi gerçekleştirilen hastalıklar şu şekilde sıralanabilir;

·         Kolon hastalıkları; anal fissür, kolit, hemoroid, kabızlık, polipler.

·         Mide hastalıkları; mide kanseri, reflü, gastrit, ülser.

·         Bağırsak rahatsızlıkları; crohn hastalığı, spastik kolon, ülseratif kolit.

·         Safra kesesi hastalıkları; Safra kesesi taşı, safra kesesi iltihabı, safra kesesi tümörleri.

·         Pankreas kanseri, akut pankreas, kronik pankreas.

·         Karaciğer apsesi, karaciğer sirozu, karaciğer tümörleri.

Ankara Şehir Hastanesi gastroenteroloji bölümü hizmetlerinde yararlanmak için MHRS üzerinden veya 182 numaralı hattı arayarak randevu oluşturabilirsiniz.