Ankara şehir hastanesi en iyi fizik tedavi doktoru, ülkemizin en büyük rehabilitasyon merkezi ile hastalara kaliteli hizmet vermektedir.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi fizik tedavi doktoru, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi bünyesinde hizmetlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi bünyesinde birden fazla fizik tedavi ve rehabilitasyon programları bulunmaktadır. Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük rehabilitasyon merkezi olan bu hastanede romatolojik rehabilitasyon, beyin hasarı ve inme rehabilitasyonu, omurilik hasarı rehabilitasyonları, nöromusküler hasar rehabilitasyonu, pediatrik rehabilitasyon gibi birden fazla hizmet alanında uzman doktorlar tarafından verilmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi fizik doktorlarını bünyesinde toplamış bir hastanedir. Geniş yatak kapasitesi, kliniklerin ve hastanenin aynı yerde bulunması sebebi ile hastaların sağlık durumlarının takibi ve tedavileri için doğru koşulların sağlandığı hastanelerden biridir. Deneyimli kadrosu ile bir eğitim merkezi de olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ulaşılabilir kıldığı tüm imkanlarla uzmanlar da yetiştirmektedir. Fizik tedavi alanında öncü görülen ve en iyi fizik tedavi doktorlarını bünyesinde bulunduran Ankara Şehir Hastanesi yoğun ilgi görmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi randevu alma

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin öncelikle tedavi görmek istenilen ilgili bölümden randevu almaları gerekmektedir. Randevunun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği için oluşturulması gerekmektedir. Pandemi nedeniyle hastaneye direk başvuru yolu ile randevu almak mümkün değildir. Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi randevu almak için iki yol vardır. İlk yol Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden randevu oluşturmaktır. Sistem üzerinden internet aracılığıyla randevu oluşturulabilir. Diğer seçenek ise telefonla 182 numaralı hattı arayarak randevu almaktır.