Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren Ankara Şehir Hastanesi en iyi diyet doktoru ve uzmanlardan oluşan kadrosuyla 7/24 hizmet veriyor.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi diyet doktoru olarak tek bir doktordan bahsetmek mümkün değildir. Ankara Şehir Hastanesi 2019 yılından beri Ankara’nın hatta Türkiye’nin her yerinden pek çok insana hizmet vermektedir. Ankara Şehir Hastanesi’nden diyet hizmeti alabilmek için öncelikle mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Randevu işleminin ardından randevu gününde ve saatinde ilgili birimde olduğunuz takdirde muayeneniz gerçekleşecektir. Ankara Şehir Hastanesi’nden nasıl randevu alınır? Randevu almak için MHRS isimli internet sitesi ya da ALO 186 aranmalıdır. Muayene olacak kişinin gerekli bilgileri verildikten sonra randevu işleminiz müsait olan en erken zaman için tamamlanmaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi Ücretli mi?

Ankara Şehir Hastanesi devlet hastanesi niteliğinde olduğundan ücretsizdir. Türkiye’de bulunan dokuz şehir hastanesinin en büyüğü olan Ankara Şehir Hastanesi diyet, diyabet ve yeme alışkanlıkları konusunda da Ankara içinde eşsiz hizmetlerden birini sunmaktadır. Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları sayesinde diyet için başvuruda bulunduğunuz takdirde yapılan detaylı incelemeler sonucunda size uygun tedavi şekli ve diyet listesi belirlenir. Akabinde aralıklı randevularla kilo verme süreciniz yine uzman doktorunuz tarafından takip edilir. Oluşabilecek herhangi olumsuz durumda yine randevu talep ederek ya da doktorla direkt iletişime geçerek durumun kontrol altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi alabilmek adına Ankara Şehir Hastanesi iletişim numarası internet sitelerinde mevcuttur. İletişim numarasını alarak hastanenin ilgili biriminden sorularınız ya da önerilerinizle alakalı bildirim de oluşturabilirsiniz. Ankara Şehir Hastanesi’nden randevu alarak işinde uzman diyetsiyenlerden kilo verme sürecinizle alakalı destek alabilirsiniz. Kilo verme süreci sağlığınız için oldukça önemli olduğundan Ankara Şehir Hastanesi en iyi diyet doktoru aracılığıyla mutlaka profesyonel destek alınması gereklidir.