Resmi açılışı olan 2019 yılından bu yana aralıksız hizmet veren Ankara Şehir Hastanesi en iyi çocuk cerrahisi doktoru ve ekibi sıklıkla tercih edilmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi çocuk cerrahisi doktoru hakkında detaylı ve en doğru bilgiyi alabilmek için hastanenin iletişim numaraları aracılığıyla hastaneye ulaşmanız gerekmektedir. Çalışma saatleri ve randevu sıklıklarıyla alakalı en doğru bilgiyi bu kanaldan elde edebilirsiniz. Çocuk cerrahisi; çocukların ya da bebeklerin cerrahi hastalıklarıyla ilgilenen cerrahi alt uzmanlık alanıdır. Çocuk hastalıkları ilerleyen yaşlarda tekrar etmemesi ya da daha büyük olumsuz durumlara sebep olamaması nedeniyle titizlikle incelenmektedir. Bu sebeple Ankara Şehir Hastanesi çocuk klinikleri ebeveynlere mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu sebeple Ankara Şehir Hastanesi özellikle çocuk hastalıklarında ebeveynlerin özellikle tercih ettiği hastanelerden biri olmuştur. 

Ankara Şehir Hastanesi Randevu Nasıl Alınır

Ankara Şehir Hastanesi’nden randevu almak için MHRS isimli internet portalından ya da ALO 186 numaralı hattan randevu talebi oluşturmanız gerekmektedir. İki seçenekte de gerekli bilgileri verdikten sonra en yakın tarihli boş saate randevu oluşturabilirsiniz. Bunun dışında tercih etmek istediğiniz günün boş saatlerini de görebilir ya da arama yaparak sorgulayabilirsiniz. Ankara Şehir Hastanesi’ne ulaşım özel aracınız yoksa toplu taşıma ile gerçekleştirilmektedir. Şehir içinde hemen her yerden ulaşım sağlanabilmektedir. Yüz ölçümü de oldukça büyük olduğundan randevu saatinizden biraz önce hastaneye varmış olmanız sizin için faydalı olacaktır. Ankara Şehir Hastanesi’nden randevu almak için hastaneyi aramamanız gereklidir. İletişim numaraları üzerinden randevu alımı yapılmamaktadır. Hastaneye ait iletişim numaralarını arayarak yalnızca Ankara Şehir Hastanesi en iyi çocuk cerrahisi doktoru için çalışma saatlerini ya da doktorla ilgili bilgileri temin edebilirsiniz.