Ankara şehir hastanesi dahiliye bölümünden randevu almak için yapılması gerekli olan yöntemler son derece basit ve de kolaydır.

Ankara Şehir Hastanesi dahiliye bölümleri ve diğer bölümler için randevu almak için sadece bir telefon yeterli olmaktadır. Alo182 aranarak kolay ve basit yoldan randevu almak olanaklıdır. Operatöre bağlanılmanın ardından T.C. kimlik numarası istenmektedir. Bunun yanı sıra hangi hastaneden, hangi doktordan ve hangi bölümden hangi gün ve saate randevu almak istediğiniz sorulmakta ve buna göre cevap vermeniz gerekmektedir.

Kütahya Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları ve Randevu Alma Kütahya Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları ve Randevu Alma

İnternet Üzerinden Randevu Alma

İnternet üzerinden randevu almak da son derece kolaydır. www.hastanerandevu.gov.tr veya da www.mhrs.gov.tr adresi üzerinden istenilen bilgileri doldurmanız durumunda gereken randevuyu almış olacaksınız. Hangi hastane, hangi bölüm, hangi doktor, hangi gün ve saat tercihiniz varsa bu siteler üzerinden bilgileri girmeniz durumunda gerekli olan hastane randevusu alma işlemi tamamlanmaktadır.

Telefondan Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Android, IOS, BlackBlerry ve Windows işletim sistemine sahip olan her telefon üzerinden kolay yoldan hastane randevusu almak son derece kolay ve de basit olmaktadır. İster 182 numaralı Sağlık Bakanlığı hattı üzerinden isterseniz de www.mhrs.gov.tr adresi üzerinden randevu almak için talebinizi oluşturabilirsiniz. Her ikisi de son derece kolay ve basit işlemlerdir.

Hastane Randevusu Nasıl Alırım?

Hastane randevusu almak artık son derece kolay bir işlemdir. Pratik yoldan herkes kolayca hastane randevusu oluşturabilir. Gerekli olan akıllı bir telefon veya da bir bilgisayardır. Alo 182 hattı üzerinden Sağlık Bakanlığı’nın oluşturmuş olduğu hat üzerinden randevunuzu kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. www.mhrs.gov.tr adresi üzerinden de Ankara hastanesi dahiliye bölümünden kısa yoldan randevu alabilirsiniz. Hastane randevusu nasıl alınır en pratik yollar bunlardır.