Son dönemlerde ülkemizde hastaların çok daha iyi koşullarda tedavi olabilmesi için Ankara Etlik Şehir Hastanesi randevu alma olanakları sağlanmaktadır.

Her geçen gün gelişen bir Türkiye için yapılan çalışmalar arasında Ankara Etlik Şehir Hastanesi açılışı ile bölgenin her yerinde hastalar tedavi için tercih etmektedir. En son sistem teknoloji ile yapılan bu hastane geniş kapasitesi ve uzman doktorlarıyla çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Randevu Sistemleri

Şehir içi ve dışından pek çok hastanın taleplerini karşılamak adına çalışmalarında en son sistem teknoloji kullanan hastanede muayene olmak çok daha kolay olmaktadır. Hiç sıra beklemeden ve zaman kaybı yaşamadan muayene olmak için Ankara etlik Şehir Hastanesi randevu alma sistemi ile hizmet vermektedir. Alo 182 randevu al hizmetlerinden faydalanarak muayene sırası alabilirsiniz. Ayrıca MHRS sistemi için internet üzerinden iletişime geçebilir ve istediğiniz bölüden ve doktordan sağlık hizmetleri alınması mümkün olmaktadır. 3711 yatak kapasitesine sahip olan hastanede farklı bölümler üzerinden hastalara hizmet verilmektedir. Randevu alırken isteğe bağlı olarak hekim seçme şansına sahip olunmaktadır. İstediğiniz bölüm için istediğiniz doktoru seçebilir ve çok daha gönül rahatlığı ile tedavi olunması mümkün olmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Bölümleri

Ankara Etlik Şehir Hastanesi hem bölge halkına hem de çevre illerde bulunan kişilerin en doğru şekilde ve güven içinde tedavi olabilmeleri için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi bölümleri geniş kapsamlı olarak çalışmalar içinde farklı bölümlerde tedavi uygulamaları sağlamaktadır. Hastane içinde yer alan bölümler şunlardır;

v  Çocuk hastalıkları,

v  Kadın hastalıkları,

v  Onkoloji,

v  Kardiyovasküler,

v  Göğüs hastalıkları,

v  Ortopedi,

v  Acil servis,

v  Yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.