Ankara Etlik Şehir Hastanesi randevu alma işlemlerini türlü yöntemlerle yapabilir, ayakta, yatarak tedavi ve acil servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi ortopedi doktorları iskelet sisteminde oluşan genel tüm sorunları kapsayan genel bir alanda çalışmalar yapmaktadır. Travmatoloji genelde cerrahi olmayan işlemlerle alakalı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yatak Sayısı

Yoğun bakım yatak sayısı 570 olan hastanede 829 poliklinik oda sayısı vardır. Toplam yatak sayısı ise 3.557 miktarıyla oldukça fazladır. Hastanedeki toplam oda sayısı 26.700’dür. 125 tane de ameliyathane olduğu belirtilmiştir. Hastane tamamlanma oranına göre başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Randevu Alma

Ankara Etlik Şehir Hastanesi randevu sistemi için 182 numaralı telefondan direkt kimlik numarası ile işlem yapılabilmektedir. 14 gün içindeki randevuları belirlediğiniz şehir ve hastane üzerinden poliklinik türüyle alabilirsiniz. Salgın ve diğer nedenlerle yoğunluktan ötürü randevu alınamayabilir.

İnternetten başvuru yapmak isteyenlerin mhrs.gov.tr ile şifre bilgilerini girerek sonuç almaları mümkündür. Mobilden de e nabızla işlem yapılabilir.

Ortopedi ve Travmatoloji İşlemleri

Ortopedi ve travmatoloji tedavilerinde yaygın görülen durumlar, bölümle alakalı başvurularda fikir verebilecektir. Ameliyatlık durumlarda ortopedik tedaviler yaygın uygulanmaktadır.

·         Parmak ucundan omuz bölümüne kadar kısımda ameliyatlar, el cerrahisi

·         Kas kopmaları, sinir sıkışmaları gibi sorunlar

·         Mikro cerrahi uygulamaları, kopan parmak, el, bacak gibi durumlar

·         İnce sinir lif onarımları

·         Omurga hastalıkları ve cerrahisi, skolyoz gibi sorunlar, omurga yaralanmaları

·         Dizde çıkan sorunlar, ön çapraz bağ sorunları, kireçlenme, eklem kıkırdak sorunları

·         Ayak bileği operasyonu

·         Omuz eklem çıkığı

·         Tenisçi dirseği

·         Boy uzatma tedavisi için talepte bulunabilirsiniz. Ankara hastane randevu sistemi ile hekiminizin yönlendirmelerine göre başarılı sonuçlara destek olabilirsiniz. Tedavilerde sizin hazır olmanız son derece önemlidir.