Avrupa’nın en büyük hastanesi olan Ankara Etlik Şehir Hastanesi son teknolojik cihazları ile vatandaşlarına yüksek kalitede hizmet sunuyor.

Kayseri Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Kayseri Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Ankara’nın en büyük ve en geniş kapsamlı hastanesi olan Ankara Etlik Şehir Hastanesi, şehir hastaneleri projesi kapsamındadır. Yatak kapasitesi’nin 3.577 olduğu belirtildi. Açılış tarihi 2021 olarak beklenmektedir. Avrupa’nın en büyük hastanesi olarak kabul edilmiştir. Hastane’nin zamanında bitmesi için çalışmalar aralıksız devam etmektedir. Bu hastane’nin yapımında 883 milyon £uro ödenmiştir. Hastane çalışmaları 5 yıldır devam etmektedir. Bu hastanede hizmet verecek personeller ve hekimler de hastane’nin açılacağı günü beklemektedir. 3 bin 577 yatak kapasitesi ile Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışı 2021 yılında gerçekleşecektir.

Yeni nesil teknolojik cihazları ile vatandaşlara hizmet vermeyi hedefleyen Ankara Etlik Şehir Hastanesi, Kadın Doğum bölümü başta olmak üzere pek çok bölümde hizmet sunacaktır. Ayrıca Ankara’nın en büyük ve geniş kapsamlı hastanesi olduğu için Ankara’da bulunan bazı hastanelerin kapanarak tek çatı altında toplanması da öngörülmektedir. Etlik Şehir Hastanesinde iki helikopter pisti, bir medikal otel, bir üniversite ve bir trijenerasyon santrali bulunacaktır. Yatak sayısı’nın fazla olması ile birlikte Ankara’da bulunan 6 hastane’nin yerini alacağı belirtiliyor. Aynı zamanda çok sayıda Kadın Doğum hekimi’nin hizmet verileceği duyuruldu.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Randevu Alma

Ankara Etlik Şehir Hastanesi randevu alma için 182 telefon hattını arayarak müşteri temsilcileri vasıtası ile randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca MHRS online randevu sistemine giriş yaparak kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz doktor ve muayene tarihini yazarak online bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hastane 2021 yılı içerisinde hizmete açılacaktır. Hizmet vermeye başladığı günden itibaren randevunuzu oluşturabilirsiniz.