Ankara da hastaların çok daha güvenli ve kolay bir şekilde tedavi olması için Ankara Etlik Şehir Hastanesi çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi bölgenin her yerinde bulunan insanların yaşadıkları sağlık sorunları karşısında tüm bölümlerin bir arada olması ile çok daha kısa ürede ve kolay bir şekilde tedavi olmasını sağlanmaktadır. Bölgede yer alan hastalın taleplerini karşılamak adına en son sistem teknoloji ile yapılan bu hastane Ankara da bulunan en önemli 6 hastanenin bir araya gelmesi ile meydana gelmiştir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Açılışı

Ankara Etlik Şehir Hastanesi 2019 yılı Şubat ayında açılışı yapılarak hasta kabulüne başlamıştır. 3711 adet yatak kapasitesinde sahip olan hastanede 904 adet poliklinik bulunmaktadır. 1538 adet tek kişilik ve 725 adette çift kişilik oda kapasitesi vardır. Ankara Etlik Şehir Hastanesi açılışı ile bölgenin her yerinde hastaların akın etmesi ve en doğru sağlık hizmetleri almasına yardımcı olmaktadır. 131 adet ameliyathane ve 506 yoğun bakım yatak sayısı bulunan hastanede son zamanların en büyük sağlık sorunu olan Covit- 19 karşısında son derece önemli mücadelelerde bulunmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Uzman Doktor Hizmetleri

2019 yılında tamamlanarak sağlık sektöründe hizmete başlayan hastanede yer alan doktorlar en gelişmiş sistem ve profesyonel eğitimleri doğrultusunda yardımcı olmaktadır. Hastanede tüm bölümlerin doktorları bulunmakta ve farklı bölümlerde tedavi olmak isteyen hastaları en güvenilir şekilde muayene edilmesi için en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Doktorları hastaların tedavi süresini yakından takip ederek en kısa sürede ve en doğru yöntemler ile sağlıklarına kavuşması sağlanmaktadır. Hastanede istediğiniz doktoru talep etme olanağına sahip olacaksınız.