Etlik şehir hastanesinden doktor randevusu almak artık çok daha kolay. Ankara etlik Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları ve randevu alma konusunda sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları ve randevu alma işlemleri isterseniz telefon ile isterseniz 182 numaralı telefondan çocuk bölümü doktorlarından kolaylıkla alabilirsiniz.

Etlik Şehir Hastanesi çocuk bölümü doktorları oldukça tecrübeli ve alanında uzman hekimler bulunmaktadır. Hastane randevularınızı isterseniz telefondan isterseniz internet sitesinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Doktoru Randevu Al

Son yıllarda ülkemizdeki sağlık yönündeki çalışmaların çok dahi iyi yönde hizmet sağlanması için randevu alma olanakları oldukça gelişme göstermiştir. Hastalar bulundukları illerin herhangi bir şehir hastanesinde dilediği doktordan kolay bir şekilde randevu almaktadır. Ankara Etlik Şehir Hastanesi çocuk doktoru randevu al hizmetlerinden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. MHRS sisteminden yapacağınız 3 dakikalık bir işlemle hiç sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden muayene işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. MHRS üzerinden alacağınız randevu işleminde dilerseniz hastane ve doktor seçme tercihinden faydalanabilirsiniz. Böylece dilediğiniz bölümden ve dilediğiniz doktordan kolayca randevu alabilirsiniz. 

Ankara Etlik Şehir Hastanesi çocuk bölümleri ve diğer bölümler için hem bölge halkına hem de çevre il ve ilçelerden gelen hastalar da güven içinde tedavi olmaktadır. Çocuk hata bölümleri çocuk acil, çocuk ergen sağlığı, çocuk aile hekimi, çocuk beyin cerrahi, çocuk cerrahisi, çocuk cildiye, çocuk endokrinoloji, çocuk enfeksiyon, çocuk fizik tedavi ve rehabilitasyon, çocuk genetik, çocuk göğüs hastalıkları, çocuk göz ve daha birçok bölümler en iyi şekilde tedavi etmektedir. Her bir doktor alanında uzmanlığını kanıtlamış hekimlerdir. 

Ankara Etlik Şehir Hastanesi çocuk doktoru randevu alma işlemlerini Sağlık Bakanlığı’nın 182 çağrı merkezini arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu oluşumu sırasında hastanın TC numarası ile yapılmaktadır. Dilerseniz de MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) randevu sistemi üzerinden alabilirsiniz. Her iki sistemden de doktor seçme hakkınız bulunmaktadır.