Aşkın Taşdemir tarafından kullanılan otomobil, Adana'nın Sarıçam semtinde seyir halinde olan kamyonu arkadan çarptı. Meydana gelen trafik kazasında çarpmanın etkisi ile otomobil sürücüsü Aşkın Taşdemir araç içerisinde sıkıştı. Olay yerine itfaiye ekipleri ve sağlık ekipleri gelerek kurtarmaya çalışması başlatıldı. Fakat yapılan müdahalelere rağmen Aşkın Taşdemir'in kurtarılamadığı ve Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldığı belirlendi.

Adana'da otomobil'in kamyona arkadan çarpması sonucunda bir kişi hayatını kaybetti. Yaşanan kaza Adana'nın Sarıçam semtine bağlı Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) otoyolu'nda yaşandı. İddialar doğrultusunda Aşkın Taşdemir tarafından kullanılan Honda marka 01 ASK 287 plakalı otomobilin seyir halinde bulunan kamyonu arkadan çarptığı belirtildi. Çarpmanın sonucunda ise otomobil sürücüsü Aşkın Taşdemir'in araçta sıkışması sonucunda hayatını kaybettiği belirlendi.

Çarpmanın Sonucunda Sürücü Araçta Sıkıştı

Adana Sarıçam semtinde yaşanan trafik kazasında Aşkın Taşdemir tarafından kullanılan otomobil seyir halinde bulunan kamyon arkadan çarptı. Çarpmanın sonucunda otomobil sürücüsü Taşdemir araç içinde sıkıştı. Olay yerine sağlık ekipleri ve itfaiye ekipleri gelerek kurtarma çalışması başlatıldı. Fakat yapılan müdahalelere rağmen Taşdemir'in kurtarılamadığı belirlendi.

Adana'da yaşanan trafik kazasında otomobil sürücüsü Aşkın Taşdemir araç içerisinde sıkıştı. Kaza yerine İtfaiye ve sağlık ekipleri gelerek yaptıkları kontrolde Aşkın Taşdemir'in kalbinin durduğu tespit edildi. Taşdemir'e bir sağlık görevlisi Kalp masajı yaptı. Bu esnada ise itfaiye ekipleri yaralıyı otomobilden çıkarmak için aracın kapısını kesti. Otomobilden çıkarılan Aşkın Taşdemir ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Fakat yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hastanede işlemlerin tamamlanmasından sonra Aşkın Taşdemir'in cenazesi yakınlarına teslim edilmek için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.