Adana'nın Merkezi Çukurova semtinde silahlı kavga yaşandı. Çukurova'nın Güzelyalı Mahallesi'nde meydana gelen olayda iki grup tartışmaya başladı. Kavga sırasında silah ve bıçaklar çekildi. Bunun sonucunda iki kişinin yaralandığı belirlendi. Olay yerine polis ekipleri ve sağlık ekipleri sevk edilerek yaralılar hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri tarafından şüphelilerin yakalanması amacıyla çalışmalar başlatıldı.

Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı'nda henüz bilinemeyen bir sebepten dolayı iki grup arasında tartışma çıktı. Olayın neden kaynaklandığı henüz bilinmiyor. Çıkan kavgadan sonra ihbar üzerine olan yerine polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Bıçak ve silahın kullanıldığı kavgada iki kişinin yaralandığı belirlendi. Olay yerinden kaçan şüphelileri yakalamak için polis ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

2 Grup Arasında Çıkan Tartışmada 2 Kişi Yaralandı

Güzelyalı Mahallesi'ne bağlı Adnan Menderes Bulvarı'nda meydana gelen olayın neden çıktığı bilinmiyor. Tartışma kavgaya dönüştükten sonra bıçak ve silah kullanılarak Kavgada iki kişinin yaralanmasına sebebiyet verdi. Velilerin kaçması üzerine yakalama çalışmaları başlatıldı. Adana'nın Merkez Çukurova semtinde yaşanan silahlı olayda başka yaralanan olmadı. Bölgeye yakın olan hastaneye iki yaralının sevk edildiği belirlendi. Son edilen bilgiye göre olay ile alakalı olan ve kaçan şüphelilerin henüz yakalanamadığı belirlendi. Adana Polis ekipleri kaçan şüphelileri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kavga sırasında iki kişinin yaralandığı ve ihbar üzerine olay yerine sağlık ekiplerinin sevk edildiği belirlendi. Yaşanan olayın sebebi henüz bilinmezken kaçan şüphelileri yakalamak için çalışmalar başlatıldı. Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı'nda 2 grup arasında yaşanan kavga kısa sürede büyüyerek iki kişinin yaralanmasına neden oldu. Olay ile alakası oldukları düşünülen şüphelileri yakalamak için polis ekipleri çalışıyor. Adana'da çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı.