Gençler, Yumurtalık Gençlik Kampı’nda Buluştu Gençler, Yumurtalık Gençlik Kampı’nda Buluştu

Sürüklenen motosiklet kaldırıma, ağaçlara ve elektrik direklerine çarptı. Çarpmanın etkisi ile motosikleti kullanan ve arkada yolcu konumunda olan iki kişi motosikletten düştü.

Seyhan ilçesinde meydana gelen kazada motosiklet kontrolden çıkarak kaldırıma çarptı, ardından yol kenarındaki ağaçlara çarptı ve direklere çarparak sürüklendi. Kazada motosikleti kullanan kişi ve arkasındaki arkadaşı hayatını kaybetti. Etrafta kazaya tanık olan vatandaşlar acil sağlık ekiplerini ve polis ekiplerini çağırdı. Kaza sonrasında motosiklet paramparça hale geldi. Kişiler ise savrulmanın etkisi ile hayatlarını kaybetti.

Korkunç motosiklet kazası, Seyhan ilçesine bağlı Aydınlar Mahallesi Kıyıboyu Caddesi’nde meydana geldi. Alınan ilk bilgilere ve olay yerindeki ekiplere göre Ferhat Poyraz’ın kullandığı 01 AON 712 plakalı CF Moto marka motosiklet, kontrolünü kaybederek kaldırıma çarptı. Çarpmanın etkisi ile sürüklenmeye başlayan motosiklet, yol kenarındaki ağaçlara ve direklere çarparak daha fazla sürüklenmeye devam etti. Sürüklenmenin ve çarpmanın etkisi ile Poyraz ve yolcu yerinde olan Ali Algül motosikletten düştü. Motosikletten feci bir şekilde düşen Ferhat Poyraz ve Ali Algül’ün sağlık ekiplerinin gelmesi ardın hayatlarını kaybettikleri öğrenildi.

Etrafta kazaya şahit olan vatandaşlar durumu sağlık ekiplerine ve polis ekiplerine bildirdi. Kaza sonrasında olay yerine gelen sağlık ekipleri son dakika haberler göre Ferhat Poyraz ve Ali Algül’ün hayatlarını kaybettiklerini belirledi. Hayatını kaybeden iki genç sağlık ekipleri ile otopsi yapılmak için gönderildi.

Polisler olay yerinde büyük çaplı bir inceleme yaptı. Ardından ölen iki kişinin cenazelerini otopsi yapılması için Adana Adli Tıp Kurumu morguna gönderdi. Adana haberler ile durumun detayları bu şekilde öğrenildi.