Adana Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için MHRS ve ALO 182 sistemi kullanılır. Hastanede biri profesör kadrosunda olmak üzere 21 uzman doktor görev almaktadır. Aynı zamanda eğitim ve araştırma hastanesi olduğu için Doçent Dr’lar ve asistanlar da görev yapmaktadır. Hastanede kemik ve eklem rahatsızlıklarının teşhis, tedavi ve cerrahi müdahaleleri poliklinik ve acil servislerde gerçekleştirilmektedir. Adana’nın en büyük ve kapsamlı hastanesi olarak şehir merkezinde yer almaktadır. Bölgede yer alan birçok hastaneden farklı olarak devasa kampüsünde birçok hastalığın cerrahi ve dahili tedavisi gerçekleşmektedir.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Birçok hastaneden daha gelişmiş ve lüks olarak hizmet veren Adana Şehir Hastanesi randevu işlemleri için birçok kişi gibi siz de MHRS ve ALO 182 üzerinden randevu alabilirsiniz. Ortopedi bölümünde yer alan birçok uzman doktor vardır. Spor yaralanmaları, psödoartroz ameliyatları, ayak cerrahileri, diz artroskopisi, halluks rigitus, karpal tünel sendromu, kırıkların cerrahi tedavileri, osteosentez, kol, bacak deformite ameliyatları, aşil tendon rüptürlerinin tedavisi, kaynama gecikmeleri, kaynamama, halluks valgus, periferik sinir sıkışmaları, tunel sendromları, doğumsal anomaliler, el cerrahisi, diz, kalça omuz protez ameliyatları, romatizmal hastalıkların tedavileri, kemik ve yumuşak doku tümörleri tedavisi ve ameliyatı gerçekleştirilmektedir.

Adana Şehir Hastanesi Nerede?

Adana Şehir Hastanesi, Yüreğir’de bulunmaktadır. Hastaneye ulaşım son derece pratiktir. Bu yüzden her yerden toplu taşıma araçlarının kullanılarak ulaşımın gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Bölgenin en kapsamlı hastanesi olarak faaliyete geçen ve eğitim ve araştırma hastanesi statüsü alan hastanede birçok farklı branşta muayene ve tedavi işlemi gerçekleşmektedir.