Mehmet Ali Erbil, Survivor All Star'da kızı Yasemin Erbil ile aşk yaşayan Poyraz'ın geçtiğimiz günlerde Dominik'li bir kişinin evine girerek hırsızlık yapmasına sessiz kalmayarak "hırsız damat istemem" dedi. Acun Ilıcalı sayesinde Karakolluk olmaktan kurtulan Poyraz, Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasemin Erbil ile aşk yaşıyor. Poyraz'ın Dominik'li bir kişinin evine girerek hırsızlık yapması üzerine Mehmet Ali Erbil, tepki göstererek hırsız damat istemediğini vurguladı.

Mehmet Ali Erbil, Olayın Kurgu Olduğunu Düşünüyor

Toplantı sırasında Muhabir Online'a açıklama yapan Mehmet Ali Erbil, Poyraz'ın hırsızlık yapması ile alakalı Survivor'ı seyretmediğini magazinden takip ettiğini belirterek Poyraz'dan bir eve girerek hırsız yapmasını hiç beklemediğini ve hırsız bir damat istemediğini açıkladı. Erbil, Robert Koleji sonrası Boğaziçi Üniversitesi'nde okumuş Survivor oyuncusu Poyraz için bir yarışmanın insanı nasıl dönüştürdüğünü ve olayın kurgu olduğunu düşündüğünü söyleyerek Poyraz ile tanışmadığını olumlu veya olumsuz bir duygusunun olmadığını da vurguladı. Yaptığı açıklama ile Mehmet Ali Erbil, kızının ilişkisine saygı duyduğunu ifade etti.

Poyraz'ın Hırsızlık Olayı

Survivor All Star'da iddialı isimler arasında bulunan Poyraz, geçen gün Dominikli bir kişinin evine girerek yiyecek çaldı. Acun Ilıcalı, yarışma sırasında acil durum konseyi düzenledi. Bu zamana kadar aklını hayalini durduran böyle bir olay yaşamadığını ve akıl tutulması yaşadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Poyraz'ın dere kenarı kamptan çıkarak medeniyetin bulunduğu alana yürüdüğünü ve Dominikli bir kişinin evine girdiğini duyurdu. Ilıcalı, Normal şartlarda silahlı güvenlikler ile dolu bir ev olduğunu ve Poyraz'ın evde ne varsa çuvala doldurarak yoluna devam ettiğini söyledi. Polisleri Acun Ilıcalı'nın durdurduğunu da belirlendi.