MasterChef Türkiye'nin yeni sezonu için ana kadroyu oluşturma hazırlıkları hızla devam ediyor. Günlük olarak birçok yarışmacı, ana kadroya girebilmek için kıyasıya mücadele ediyor.

MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünün tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda yer alan sahnelere göre, jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya, sol elinin durumunu ilk kez izleyicilerle paylaşıyor.

Jüri üyelerinin karşısına çıkan bir yarışmacı, bir uzvunu traktör pervanesine kaptırdığını, bu yüzden lanetlenmiş gibi hissettiğini ve sürekli saklandığını belirtti.

Bu sözler üzerine Şef Mehmet Yalçınkaya, "Neden ağlıyorsun?" diye sorunca, yarışmacı şöyle yanıt verdi:

"Bu konudan bahsedilince gözlerim istemsizce doluyor. Sürekli bu yüzden saklandım. Artık saklanmak istemiyorum, özgür olmak istiyorum. Bu olayın sadece benim başıma gelecekmiş gibi düşünmek istemiyorum artık."

Şef Mehmet Yalçınkaya da bunun üzerine çocukken yaşadığı kazayı anlattı. Sol elinin parmaklarını kıyma makinesine kaptırdığını söyleyen Yalçınkaya, "Bu bir lanet değil, bu bir kaza. Bugüne kadar bu konudan hiç bahsetmedim. Bana ilham veren bir şey söyleyeyim. İki çocuğumun dövmesi benim elim. Benzer hikayelerimiz var aslında. Ben de iki arkadaşımla oynarken..." şeklinde konuştu.

TANITIM FİLMİ FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİR? TANITIM FİLMİ FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİR?

Yeni bölümün fragmanında geçen bu diyalog, sosyal medyada büyük ilgi gördü. MasterChef'in yeni bölümü bu akşam Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.