Manisa Şehir Hastanesi 558 yataklı bir hastane olarak hizmet vermeye 2020 tarihinde başlamıştır. Bu dev hastanede son teknolojik tıbbi cihazlar kullanılmaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi, şehrin en büyük ve en geniş kapsamlı hastanesidir. 558 yatak kapasitesi ile 2020 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılmıştır. Aynı zamanda Cumhurbaşkanı bu hastanesi "hayalim" olarak nitelendirmektedir. Güler yüzlü çalışanları ve konforu ile ilk günden bu yana kesintisiz hizmet vermektedir. Bu hastane'nin yapımı için toplamda 235 bin Avro harcanmıştır. Hastane de bulunan uçak pisti sayesinde aciliyeti olan hastalara kolaylık sağlanmıştır. 145 poliklinik, 19 ameliyathane, 122 yoğun bakım yatağı,

16 fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi yatağı, 96 çift kişilik yatak ve 224 tek kişilik yatağı ile hizmet sunuyor. Hastane 1460 araç kapasitesine sahiptir. 5 yıldızlı otel konforu gibi dizayn edilerek modern ve teknolojik cihazları bünyesinde barındırmaktadır. Hasta ve hasta yakınları ile yakından ilgilenen hastane çalışanları yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlıyor. Hastalar "hasta yönlendirme ve refakat hizmetleri" tarafından karşılanmaktadır.

Hastanede deneyimli teknisyenler, doktor yardımcıları ve uzman doktorlar hizmet vermektedir. Kadın doğum başta olmak üzere pek çok bölümde hizmet sunmaktadır. Vatandaşlar için 7/24 acil servisi ile kesintisiz hizmet sunuyor. Manisa Şehir Hastanesi laboratuvarında son teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede hasta sonuçları hızlı bir şekilde çıkmaktadır. Hastane içerisinde tüm işlemler hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir.

Manisa Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Manisa Şehir Hastanesi Kadın Doğum bölümünde hizmet veren hekimler aşağıda yer almaktadır. Randevu alırken aşağıda yer alan kadın doğum uzmanlarından birini tercih etmelisiniz. Hastane için randevularınızı MHRS online randevu merkezi ya da 182 numaralı telefon hattını arayarak istediğiniz doktor için randevu oluşturabilirsiniz.

§  Emrah Akkaya

§  Ertaç Gümüş

§  Harun Levent Gülcüler

§  Mehtap Yücedağ

§  Murat Özşahin

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Beyin Cerrahisi Doktoru İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Beyin Cerrahisi Doktoru

§  Mustafa Cihan Baysal

§  Niyazi Gökhan Erdem

§  Onur Türkmen

§  Özgür Yılmaz

§  Semih Taşkend

§  Serdar Erman

§  Sonay Brown

§  Zekiye Şahin