Şehir Hastanesi projesinde yer alan Konya Karatay Şehir Hastanesi, 2020 yılında açılarak hizmet vermeye başlamıştır.

2020 yılında Konya Karatay Şehir Hastanesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde açılmıştır. Açılış sırasında kurdeleyi Cumhurbaşkanı Erdoğan kesmiştir. Hastane bünyesinde toplamda 1250 yatak bulunmaktadır. Hastane’nin 240 tanesi yoğun bakım yatağı, 49 ameliyathanesi ve 17 yanık ünitesi bulunmaktadır. Son derece teknolojik cihazları ve kaliteli sağlık hizmeti ile diğer illerden gelen vatandaşlara da hizmet vermektedir.

Konya Karatay Şehir Hastanesi Konya ve çevre illere hizmet verecek güce sahiptir. Hastane 420.000 m2 kapalı alana sahiptir.  609 hasta yatağı, 10 KVC yoğun bakım, 130 yoğun bakım yatağı, 14 tane tek kişilik doğumhane, 12 perinatal servisi ve kadın doğum bölümü için 433 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Konya Karatay Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Konya Karatay Şehir Hastanesi’nde Kadın Doğum bölümünde hizmet veren doktorların isimleri aşağıda yer alıyor. Randevu alırken hangi doktoru tercih edecekseniz ismi söylemeniz gerekiyor. Eğer ilk defa bu hastaneye gidecekseniz kadın ya da erkek doktor olarak tercihte bulunabilirsiniz.

§  Aylin Önder Dirican

§  Dilay Gök Korucu

§  Feyza Nur İncesu Çintesun

§  Fikriye Karanfil Yaman

§  Halime Göktepe

§  Hasan Ali İnal

§  Melike Geyik Bayman

§  Mete Bertizlioğlu

§  Nur Gözde Kulhan

§  Oğuzhan Günenc

§  Ümmügülsüm Esenkaya

§  Zeynep Hafiza Öztürk İnal

Konya Karatay Şehir Hastanesi Randevu Alma

Konya Karatay Şehir Hastanesi Kadın Doğum bölümünden randevu almak için MHRS online randevu sistemine giriş yapabilirsiniz. Buraya yalnızca T.C kimlik numaranız, doktor ismi ve randevu tarihinizi belirlemeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda hastaneden randevu almak için 182 randevu merkezini de arayabilirsiniz.