Pek çok kişi tarafından Kocaeli şehir hastanesi en iyi beyin cerrahisi doktoru konusu üzerine araştırmalar gerçekleştirilmektedir.

Kocaeli ilinde en iyi beyin cerrahisi doktoru tarafından hastalara gerekli tanı ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Bu noktada beyin cerrahisi doktorunca, omurga, omurilik ve periferik sinirlerin cerrahi işlemlerinin tanı ve tedavi işlemleri yapılır. Hastalar gerekli muayenelerden ve testlerden geçerek, sonrasında en doğru tedavi işlemleri uygulanmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Beyin Cerrahisi Doktoru Nasıl Uygulamalar Gerçekleştirir?

Hastaların rahatsızlıklarının net bir şekilde anlaşılabilmesi ve doğru bir tedavinin uygulanabilmesi için, hasta bazı testlerden ve uygulamalardan geçirilmektedir. Beyin cerrahisi doktoru, bu alana giren rahatsızlıkları modern görüntüleme yöntemleriyle, teşhis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sonrasında ise tedavi aşamasına geçilir.

Tedavi aşamasında bazen diğer birimler ile aynı anda hareket etmektedir. Fizik tedavi ve nöroloji doktorları, yapılan tedavilere destek olabilmektedir. Ameliyatlarda ise, mikrocerrahi yöntemi uygulanır. Böylelikle en etkili yöntemlerle, hastaların iyileşme sürecine katkı sağlanır.

Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Göz Hastalıkları Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Göz Hastalıkları Doktoru

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Beyin Cerrahisi Doktoru Hangi Rahatsızlıkları Tedavi Etmektedir?

İnsan vücudunda meydana gelen ve beyin cerrahisi alanına giren rahatsızlıklarda, erken tanı ve tedavi yönteminin uygulanması hayati önem taşımaktadır. Bu noktada beyin cerrahisi doktoru hangi rahatsızlıkları tedavi etmektedir sorusu öğrenilmek istenmektedir. Açıklanacak olursa;

·         Sırt, boyun ve bel fıtığı

·         Omurga ve kafa travmaları

·         Beyin kanamaları

·         Bel kayması

·         Beyinde su toplaması

·         Omurilik sıkışması

·         Sinir sıkışması

·         Beyin tümörü

Belirtilen rahatsızlıkların tanı işlemleri, beyin cerrahisi polikliniğinde yapılan detaylı muayeneler ile gerçekleştirilir. Hastalardan tanı işlemine yardımcı olacak bazı tahliller istenmektedir. Tahlillerin sonucuna göre, beyin cerrahisi doktoru tarafından uygun olan tedavi yöntemleri uygulanır. Beyin cerrahisi polikliniğinde muayene olabilmek için, 182 hattı aranarak randevu alınmalıdır.