Çeşitli muayenelerle konulan teşhis ve tanı sonrasında ameliyat edilmeleri uygun bulunan hastalar ameliyatları için İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Genel Cerrahi Doktoru seçerek ilaçla tedavisi olmayan rahatsızlıklarına genel cerrahi bölümünde ameliyat olmayı tercih edebilirler. Cerrahi bölümü teknoloji sistemini de başarılı bir şekilde kullanarak önemli rahatsızlıkların tedavisinde önemli başarı sağlanmıştır. Hastane bu bölümde yapılan tanı tedavi ameliyat için açık ameliyat mı, kapalı ameliyat mı diğer bölümlere de danışarak yapılmaktadır.

Genel Cerrahi bölümleri hangileridir?

Hastanemizde bulunan Genel Cerrahi bölümümüzde, ameliyat edilmeden önce bütün testler yapılır hastanın durumuna göre ameliyat şekline karar verilir. Bu ameliyatlarda en çok fayda sağlayan yeni teknoloji sisteminden yaralandığımız robotlarda kullanılmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Göz Hastalıkları Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Göz Hastalıkları Doktoru

Genel cerrahi bölümümüzde, kalp ve damar Cerrahisi, göğüs hastalıkları Cerrahisi, plastik ve ortopedik Cerrahisi, meme hastalıkları Cerrahisi, Sindirim sistemi bölümü, onkoloji hastalıklar Cerrahi, Cerrahi bölümüne ait yoğun bakım servi ünitesi bulunmaktadır.

Hastanemizde bulunan Genel Cerrahi bölümünde yapılan bazı ameliyatlar, bağırsak hastalıkları için yapılan ameliyatlar, ciltte bulunan dokuların alınması ve incelenmesi, onkolojik hastalarına yapılan ameliyatlar, kafa yapısında bulunan damar tıkanıklığı için yapılan ameliyatlar, rahimde oluşan kist miyom gibi hastalıkların alınması, sezer yan sonrası oluşan cerrahi durum gerektiren acil durumlar da doğru tanı ve teşhis sonrası yapılan ameliyatlardır.

Genel Cerrahi bölümünde tedavi edilen hastalıklar ve şikâyetler, safra kesesi ve bağırsak enfeksiyon hastalıkları, bebeklerde oluşan sindirim sistem bozukluğu, mide rahatsızlıkları, kadınlarda doğum sonrası oluşan problemler, geçirgen bağırsak ve sindirim problemleri, emziren kadınlarda görülen meme tıkanıklığı, guatr hastalıklarında yapılan testlerden sonra doğru tanı ve teşhis sonrasında, doğru uygulamalar yapılmaktadır.

Hastanemizde bulunan bölümler içinde genel cerrahi alanında hastalarımızın tercih ettiği İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Genel Cerrahi Doktoru ile birçok başarılı operasyona imza atmıştır.