Isparta Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için MHRS ve ALO 182 sistemi kullanılır. Hastanede 12. Uzman doktor görev almaktadır. Aynı zamanda eğitim ve araştırma hastanesi olduğu için Doçent Dr’lar da görev yapmaktadır. Birçok ortopedik hastalığın teşhis ve tedavisi hastanede yapılmaktadır. Ayrıca kemik ve eklem rahatsızlıklarının teşhis, tedavi ve cerrahi müdahaleleri poliklinik ve acil servislerde gerçekleştirilmektedir. Isparta’nın en büyük ve kapsamlı hastanesi olarak şehir merkezinde yer almaktadır. Lokal ve genel anestezi ile birçok hastalığın tedavi edilmesi mümkün olmaktadır.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Isparta Şehir Hastanesi randevu işlemleri sonrası muayene için SGK ve ücretli hastalara bakmaktadır. Spor yaralanmaları, diz artroskopisi, kırıkların cerrahi tedavileri, osteosentez, kol, bacak deformite ameliyatları, aşil tendon rüptürlerinin tedavisi, kaynama gecikmeleri, kaynamama, psödoartroz ameliyatları, ayak cerrahileri, halluks valgus, halluks rigitus, karpal tünel sendromu, periferik sinir sıkışmaları, tunel sendromları, doğumsal anomaliler, el cerrahisi, diz, kalça omuz protez ameliyatları, romatizmal hastalıkların tedavileri, kemik ve yumuşak doku tümörleri tedavisi gerçekleşmektedir. 20 hemşire ve 12 uzmanla hizmet veren hastanede birçok ameliyat da yapılmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Nerede?

Isparta Şehir Hastanesi, Isparta’ın merkezinde yer almaktadır. Sanayi Mahallesi’nde yer alan hastane 2017 yılında hizmete açılmıştır. Birçok branşta hizmet veren ve 167 poliklinik sayısına ulaşan hastanede 188 yoğun bakım odası bulunmaktadır. Kamu ve özel iş birliğiyle yapılan hastanede, kentin en büyük ve nitelikli hastanesi olarak bilinmektedir. Özellikle geniş ve ferah odaları, temizlik konusundaki gelişmiş sistemiyle şehir hastanesi beklentilerinin karşılanmasını sağlayan bir hastane olarak dikkat çekmektedir.