Elazığ Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Elazığ Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için MHRS sistemi kullanılır. MR, tomografi, röntgen gibi birçok tanı aletinin bulunduğu hastanede birçok ortopedi uzmanı ve asistanı görev almaktadır. Son derece nitelikli bir muayene imkanı bulunan hastanede genel olarak tercih edilen branşlardan olan ortopedi için randevu alabilirsiniz. 12 ortopedi uzmanının görev yaptığı hastanede 3 ameliyat odası bulunmaktadır. 182’den ya da internet sitesi MHRS’den randevu alabilirsiniz. Hastanede yer alan birçok hekim gibi asistanlar da hizmet vermektedir.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Artroskopik omuz cerrahisi, rekonstrrüktif cerrahi, omurga, çocuk ortopedisi, ayak cerrahisi, ortopedik travmalar gibi hastalıkların tedavisi için özel üniteler bulunmaktadır. Acil durumlarda acil servise gelerek, rutin durumlarda ise MHRS üzerinden randevunuzu alarak muayene olabilirsiniz. Çeşitli hastalıklar için muayene ve tetkiklerin gerçekleştirilmesi de mümkün olmaktadır. Sinir ve kemikler, eklem hastalıkları, kireçlenme ve topuk dikeni gibi hastalıklar söz konusu olduğunda  da Elazığ Şehir Hastanesi randevu alma şartıyla hizmetinizde olacaktır. Taze kırıklar, tendon sorunları ve kemik ve eklem enfeksiyonları için ortopedi bölümünü tercih edebilirsiniz.

Elazığ Şehir Hastanesi Nerede?

Fethi Sekin Şehir Hastanesi olarak bilinen bu hastane Ulukent mahallesi Doğukent depo mevkiinde bulunur. Elazığ’ın merkez sayılabilecek bir yerinde bulunmaktadır. Elazığ Şehir Hastanesi, 1038 yatak kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda 360 bin metrekarelik bir alan üzerinde kurulmuştur. 177 yataklı yoğun bakım ünitesiyle 227 adet polikliniğiyle gün hastanesiyle de hizmet vermektedir. Yüksek güvenlikli psikiyatri hastanesi de bulunmaktadır. Aynı zamanda 50 yataklı tutuklu psikiyatri hastanesi de bulunur. 2014 yılında şehir hastanesi olarak kullanılmaya başlanmıştır.