Elazığ Şehir Hastanesi 1 Ağustos 2018 yılından bu yana hizmet vermektedir. Modern alt yapısı ve güçlü teknolojik cihazları ile tüm poliklinikler mevcuttur.

Elazığ Şehir Hastanesi 4 bini aşkın personeli ile 6.000 poliklinik ve acil servis hizmeti vermektedir. 355 bin 752 m2 alana ait bu hastane tıpkı 5 yıldızlı otel gibi oldukça konforludur. Sağlık birimlerinde son teknolojik tıbbi cihazlar ve ameliyathaneler bulunmaktadır. Hastane’nin kadın doğum ve çocuk bölümü için 300 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Kampüste 524 yatak, psikiyatri bölümünde 64 yatak, adli psikiyatri bölümünde 100 yatak ve tutuklu adli psikiyatri bölümü için 50 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Elazığ Şehir Hastanesi 227 poliklinik, 26 hemodiyaliz ünitesi,39 ameliyathane, tek kişilik yatak kapasitesi 334, çift kişilik yatak kapasitesi 169 olarak toplam da 1038 yatak kapasiteli bir hastanedir. Hastane de tüp bebek tedavisi, iyot tedavisi, organ nakli, kadın doğum, palyatif bakım, nükleer tıp, radyoterapi, genetik hastalıklar ve yanık ünitesi gibi pek çok tedavi için hizmet verilmektedir. Hastanede 335 hekim ve 1459 yardımcı sağlık personeli hizmet vermektedir.

Elazığ Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Elazığ Şehir Hastanesi kadın doğum bölümü için hizmet veren doktorların isimleri aşağıda yer almaktadır. Randevu oluştururken aşağıda yer alan doktordan birinin ismini belirtmeniz gerekmektedir. Randevularınızı 182 randevu hattını arayarak kolaylıkla alabilirsiniz.

§  Ali Erhan Şenses

§  Cengiz Şanlı

§  Cengiz Yıldız

§  Emin Bozoğlan

§  Emre Yalçın

§  Gülcan Kahraman

§  Hasan Burak Keser

§  İlhan İleri

§  Misaye Mirzaoğlu

Isparta Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Isparta Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

§  Necati Kaya

§  Nur Betül Arslan

§  Sevim Tuncer

§  Sultan Ünal

§  Tuğba Karabulut

§  Uğur Orak