Hastalara en güvenilir sağlık hizmetlerini vermek için Elazığ Şehir Hastanesi doktorları çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Elazığ Şehir Hastanesi çalışmalarını tamamlayarak yapımı biten hastaneyi sağlık hizmetlerini açmış ve en güvenilir şekilde hasta kabulüne başlamıştır. Her geçen gün çalışmalarında büyük yenilikler yapan hastane teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Her konuda yardımcı olan doktor ve hastane personelinin verdiği hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Elazığ Şehir Hastanesi Hakkında

Ülkemizin pek çok yerinde şehir hastanelerinin yapımı ile vatandaşlara son derece modern sağlık hizmetleri verilmektedir. Yapımı tamamlanarak hizmete açılan hastanede teknolojik gelişmeler doğrultusunda bütün hasta ve hasta yakınlarının son derece rahat ettirilmesi için büyük çabalar harcanmaktadır. 524 yataklı genel hastane kapasitesine sahip olan hastanede 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, 100 yataklı Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi, 64 yataklı Psikiyatri Hastanesi ve 50 yataklı Tutuklu Adli Psikiyatri Hastanesi mevcut olmaktadır. Elazığ Şehir Hastanesi kapasitesi içinde 227 poliklinik, 39 ameliyathane, 160 yataklı yoğun bakım, acil servis, 334 tek kişilik oda, 169 kişilik çift kişilik oda, 26 hemodiyaliz ile 1038 yatak yer almaktadır. her konuda yardımcı olan hastane personeli ile en güvenilir sağlık hizmetleri en doğru teknikler ile verilmektedir.

Elazığ Şehir Hastanesi Bölümleri

Yüksek donanımlı teknoloji ile yapımı tamamlanan hastanede ağız ve diş sağlığı hastanesi yer almaktadır. Elazığ Şehir Hastanesi bölümleri içinde yer alan istediğiniz yerde en  güvenilir şekilde uzman doktorlar tarafından tedavi olabilirsiniz.

v  Acil servis,

v  Yoğun bakım ünitesi,

v  Genel cerrahi servisi,

v  Kadın doğum servisi,

v  Göğüs hastalıkları servisi,

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Fizik Tedavi Doktoru İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Fizik Tedavi Doktoru

v  Nöroloji servisi,

v  Dahiliye servisi,

v  Beyin ve sinir cerrahisi servisi,

v  Ortopedi servisi,

v  Üroloji servisi.