Güvenle hizmet alabileceğiniz vip Bodrum nakliyat tavsiyesi arıyorsanız hoş geldiniz. Günlük hayatımızın en önemli parçası olan ve özellikle evden eve nakliyat sırasında özel yöntemlere ihtiyaç duyan nakliye hizmetimiz yılın her gününde devam etmektedir. Nakliyecilik sektöründe ev taşıma en çok tercih edilen hizmettir ve bu hizmette deneyim önemlidir.

Mobilya, dolap, televizyon, halı, kilim, mutfak eşyası, beyaz eşya ve diğer bütün ev eşyaları özel paketleme yöntemi ile paketlenir. Paketlenen eşyalar asansörlü araçla yüklenir ve taşıma işlemi bu şekilde kolay bir şekilde gerçekleşir. Ev taşımadan önce bu işi profesyonel yöntemlerle gerçekleştiren evden eve firmaları ile irtibata geçmek gerekir. Şirketimiz profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bodrum Nakliyat Tavsiyesi

Çok sayıda kişi Bodrum evden eve nakliyat hizmeti almak için tavsiye aramaktadır. Önemli olam husus mağduriyet yaşamamak adına güvenilir firma ile iletişime geçmektir. Vipbodrumnakliyat.com.tr de bunlardan bir tanesidir. Eşyalar genel anlamda farklı özelliklere sahiptir ve bu farklı özellik nedeniyle farklı paketleme yöntemi uygulanır. Çizilebilir eşyalar için balonlu naylonlar, kırılma ihtimali olan eşyalar için köpüklü kutular ve televizyon gibi ekranlı cihazlar için straforlu köpüklü kutular kullanılmaktadır.

Yerinde inceleme heyeti evdeki eşyaları incelemektedir ve bu inceleme işlemi sonunda özel paketleme çözümleri üretmektedir. Ayrıca dar kapılı ve pencereli evler için özel bir yöntem oluşturulur ve iş gücü yöntemi ile taşıma yapılır. Asansörlü evden eve nakliyat için pencere ve balkonun yeterli genişlikte olması ve binanın etrafında yeterli boşluğun olması önemlidir.

Sigorta hizmeti özellikle kazayla zarar gören eşyalar için verilmektedir. Evden eve taşımacılık sigortası sadece taşıma süresi boyunca geçerlidir. Sigorta şartlarında sözü edilen maddelere uygun şekilde zarar ödenir. Sigorta şartlarına uygun olmayan maddi zarar şirket tarafından ödenmez.

Yerinde incelemede diğer önemli bir konu kullanılacak olan paketleme malzemesidir. Kutular, koli bantları, köpüklü kutular, straforlar ve balonlu diğer adıyla pat pat naylonlar bu aşamada liste halinde hazırlanır. Paketlemeci personel sayısı da yine bu aşamada belirlenmektedir.

Marangoz gerekiyorsa yerinde inceleme ekibimiz eksper raporuna gerekli notları düşmektedir. İki tarafın anlaşması ile birlikte taşıma için uygun bir gün belirlenmektedir. Ekip olarak tatil dahil olmak üzere hafta sonları ve mesai dışı zamanlarda taşıma işlemi gerçekleştiriyorlar. Detaylar için ve Bodrum nakliyat konusunda hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz:

https://www.vipbodrumnakliyat.com.tr/