Avşa Adası, Marmara Denizi'ndeki konumu ve doğal güzellikleriyle öne çıkan bir tatil destinasyonudur. Avşa'da tatilcilerin en çok tercih ettiği konaklama seçeneği ise pansiyonlardır. Avşa Adası'nda bulunan pansiyonların fiyatları, sundukları hizmetlere ve konumlarına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yaz sezonu için pansiyon fiyatları gecelik 500 TL'den başlayıp, hizmet kalitesi ve konum gibi faktörlere bağlı olarak 1000 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Özellikle yarım pansiyon konsepti sunan oteller, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi beslenmeleri içeren bir paket sunulmaktadır. Bu hizmetle birlikte konaklama fiyatları genellikle 1500 TL ile 2500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yarım pansiyon konaklama, konaklamada hem konforlu bir konaklama hem de lezzetli yiyecekler sunarak tatil deneyimi daha özel bir hale getirme imkanı tanınıyor.

Hem Klasik Hem Modern Çeyrekli Bileklik Modelleri Hem Klasik Hem Modern Çeyrekli Bileklik Modelleri

Avşa Adası pansiyon fiyatlarında bu aralıklarda, hem ekonomik hem tatil arayanlar için hem de daha lüks bir konaklama tercih edenler için uygun seçenekler sunuluyor. Tatilcilere huzurlu ve keyifli bir konaklama deneyimi sunan Avşa Adası, doğal güzellikleri ve sıcak atmosferiyle muhteşem bir tatil vadediyor.

Kaynak : https://avsa.bandirma.com.tr