Ülkemizin en gelişmiş hastaneler arasında ilk sırada yer alan Ankara Şehir Hastanesi en iyi Göğüs Hastalıkları doktoru ile kısa sürede sağlık sorunlarından kurtulacaksınız.

Ankara Şehir Hastanesi en iyi göğüs hastalıkları doktoru sayesinde yaşanan göğüs hastalıkları çeşitlerinden çok daha kısa sürede etkili tedavi olmak mümkün. Alanında uzman olan tüm doktorlar başarılı tedavi yöntemleri ile her zaman her konuda yardımcı olmaktadır.

İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Genel Cerrahi Doktoru İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Genel Cerrahi Doktoru

Göğüs Hastalıkları Bölümü

Göğüs hastalıkları bölümü hastane içinde yetişkin ve çocuk olarak iki kısımda yer almaktadır. Her türlü göğüs hastalıkları çeşitlerinde en etkili tedavi çözümleri ile daha hızlı bir şekilde sağlığa kavuşmak mümkün olacaktır. Kalp, ana damarlar ve meme hariç tüm iç organlarda yaşanan hastalıkların tanı ve tedavileri ile ilgilenen tıp bölümüne göğüs hastalıkları bölümü denilmektedir. Bölüm ile alakalı hastalıklar en uygun tedavi yöntemi olan kapalı ameliyat olarak bilinen minimal invazif, robot teknikleri ve diğer ameliyat teknikleri uygulanarak sağlık sorunları ortadan kalkacaktır.

Göğüs Hastalıkları Bölümü Uzmanları

Özellikle astım ve KOAH hastalıklarında uzman olan Ankara Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü Uzmanları sayesinde çok daha etkili tedavi süreçleri ile hastaların sağlık sorunlarında olumlu yardımlarda bulunulmaktadır. Bölümün uzman doktorları tüm hastalıkların takip ve tedavisini yapmaktadır. Doktorların uygun görmesi halinde akciğer tanısı ile diğer bazı hastalıklarda bronkoskopik yöntemler uygulanarak elektrokoter işlemler yapılması mümkün olmaktadır. İlaç tedavisi ya da ameliyat tedavileri ile kısa sürede sağlık sorunlarına müdahale edilmektedir.

Göğüs Hastalıkları Bölümü Hizmetleri

Ankara Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü hizmetleri içinde akciğer biyopsisi, postural drenaj, inhalasyon oksimetri, tahlil, nefes terapisi, entübasyon, tomografi ve pulmoner rehabilitasyon gibi hizmet çeşitleri yer almaktadır.