Adana'da park halindeki midibüs kundaklandı. Olay, çevre kameralarına an ve an yansıdı. Adana'nın Yüreğir semtine bağlı Koza Mahallesi'nde meydana gelen kundaklama olayında kişi kaçarak kayıplara karıştı. İddiaya göre kimliği tespit edilemeyen bir kişi tarafından park halinde duran 01 ATD 284 plaklı midibüs'ün içine zorla girdiği belirtildi. Daha sonra şüpheli midibüs'e benzin dökerek ateşe verdi. Olay güvenlik kameralarına yansıdı.

Şüpheli kişi ta tarafından ateşe verilen midibüs, yanarak hurdaya dönüştü. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri çalışmaları kısa sürede tamamladı. Yüreğir'e bağlı Koza Mahallesi'nde yaşanan kundaklama olayında şüpheliyi arama çalışmaları da sürüyor. Polis ekipleri her yerde şüpheliyi ararken, aracın tamamen hurdaya döndüğü paylaşıldı.

Şüpheliyi Arama Çalışmaları Sürüyor

Adana'nın Yüreğir ilçesine bağlı Koza Mahallesi'nde duran bir midibüs kundaklandı. Bölgedeki vatandaşların durumu ihbar etmesi üzerine olay yerine polis ekipleri ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaşanan olay güvenlik kameralarına yansırken midibüs'ün hurdaya döndüğü bilgisi aktarıldı. Kaçarak izini kaybettiren şüpheliyi polis ekipleri her yerde arıyor. İddiaya göre şüphelinin midibüs'e zorla girdiği ve benzin dökerek ateşe verdiği bilgisi paylaşıldı. Olayla ilgisi olan şüpheliyi arama çalışmaları devam ediyor.

Midibüs'e benzin dökerek ateşe veren şüpheli Adana'da aranıyor. İddiaya göre kimliği henüz tespit edilemeyen bir kişi tarafından park halinde duran 01 ATD 284 plaklı midibüs'ün içine zorla girerek benzin döktü. Midibüs'ü ateşe veren şüpheli kişi, izini kaybettirdi. Olay yerine polis ve itfaiye sevk edildi. Yanan midibüs itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Ancak midibüs'ün hurdaya döndüğü belirtildi. Polis ekipleri, Yüreğir semtine bağlı Koza Mahallesi'nde yaşanan midibüs kundaklama olayı ile alakası olan şüpheliyi her yerde arıyor.