Adana Yüreğir'de motosiklet kazası yaşandı. Olayda 1 kişinin hayatını kaybettiği tespit edildi. Edinilen bilgiye göre Güzelevler Mahallesi'nde plakası belirlenemeyen Hasan Çiftçi'nin (18) kullandığı motosiklet, sürücüsü ve plakası belirlenemeyen bir motosiklet ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile Hasan Çiftçi'nin kullandığı motosiklet bir iş yerinin önünde bulunan kerestelere çarparak durdu. Olay yerinde hayatını kaybeden Çiftçi'nin yaşadığı motosiklet kazası güvenlik kamerasına kaydedildi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Hasan Çiftçi'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Seyir halinde iki motosikletin çarpıştıktan sonra motosikletteki kişinin devrildiğini ve Hasan Çiftçi tarafından kullanılan motosikletin bir iş yerinin önünde bulunan kerestelere çarpması sonucunda durduğu kameralara kaydedildi. Olay da sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen motosikletçinin durumu bilinmiyor. Meydana gelen olaydan sonra Hasan Çiftçi'nin ölümüne sebebiyet veren şüpheliyi yakalama çalışmaları sürüyor.

Türkiye Kültür Yolu Festivali, Adana’da Bugün Başlıyor Türkiye Kültür Yolu Festivali, Adana’da Bugün Başlıyor

Hasan Çiftçi Hayatını Kaybetti

Olay Adana'nın Yüreğir semtinde meydana geldi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Hasan Çiftçi'nin hayatını kaybettiğini belirledi. Hasan Çiftçi idaresinde olan motosiklet, plakası ve sürücüsü belirlenemeyen başka bir motosiklet ile çarpıştı. Yaşanan olay çevrede bulunan kamera kayıtlarına kaydedildi. Kayıtlar izlendikten sonra belirtilene göre seyir halinde 2 motosikletin çarpışmasında bir motosikletteki kişinin devrildiğini ve Hasan Çiftçi'nin kullandığı motosikletin ise bir iş yerinin önünde bulunan kerestelere çarpması sonucunda durabildiği ortaya çıktı.

Yaşanan olayda Hasan Çiftçi'nin ölümüne neden olan sürücü henüz bulunamadı. Ekipler çiftçinin ölümüne neden olan olayda kaçan sürücüyü arama çalışmaları başlattı. Edinilen bilgiye göre olay Yüreğir'in Güzelevler Mahallesi'nde yaşandı. Hasan Çiftçi'nin olay yerinde hayatını kaybetmesi üzerime olay ile alakası olan şüpheli için arama çalışmaları sürüyor.