Adana İl Jandarma Komutanlığı ekipleri iklimlendirme sistemi ile kenevir üretimi yapan 3 daireye operasyon düzenledi. Gerçekleşen operasyonda 121 kökeni bir bitkisi 80 gr kokain ve 1,5 kg kubar esrar ele geçirildi. Adana Valiliği tarafından yapılan açıklama kapsamında il jandarma komutanlığı ekipleri uyuşturucu imalatı yapan şüpheliler için çalışma başlattı. Düzenlenen çalışmalar kapsamında Sarıçam ve Yüreğir semtlerinde iklimlendirme sistemi ile kenevir yetiştirildiği tespit edilen 3 apartman dairesi için operasyon gerçekleşti.

Adana İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda 4 havalandırma sistemi, 4 iklimlendirme kabini, kapalı alanda uyuşturucu imalatı malzemeleri, led ışık sistemi, 121 kök kenevir bitkisi, 80 gr kokain ve 1,5 kg kubar esrar ele geçirildi. Olay Merkezi Sarıçam ve Yüreğir semtlerinde bulunan 3 apartman dairesinde gerçekleşti.

Adana'da Tekrar Seçilen Zeydan Karalar, Seçim Zaferini Takiben Mazbatasını Resmen Aldı Adana'da Tekrar Seçilen Zeydan Karalar, Seçim Zaferini Takiben Mazbatasını Resmen Aldı

121 Kök Kenevir Bitkisi, 1,5 Kilogram Kubar Esrar ve 80 Gram Kokain Ele Geçirildi

Adana'da iklimlendirme sistemi aracılığıyla kenevir üretimi yapan 3 daireye operasyon düzenlendi. Ardından düzenlenen operasyonda 121 kök kenevir bitkisi kokain ve esrar ele geçirildiği belirlendi. Olay Merkez Sarıçam ve Yüreğir semtlerinde meydana geldi. Bu bölgede bulunan 3 apartman dairesine operasyon düzenleyen Adana İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 4 havalandırma sistemi, 4 iklimlendirme kabini, kapalı alanda uyuşturucu imalatı malzemeleri, led ışık sistemi, 121 kök kenevir bitkisi, 80 gr kokain ve 1,5 kg kubar esrar ele geçirildi.

Adana Valiliği tarafından yapılan açıklamada İl Jandarma Komutanlığı ekipleri'nin uyuşturucu imalatı yaptığı yönünde şüphelilere yönelik çalışma başlatıldığı belirtildi. Bunun üzerine İl Jandarma Komutanlığı 3 apartman dairesini operasyon düzenleyerek kubar esrar kök kenevir bitkisi ve kokain ele geçirdi. Adana'da iklimlendirme sistemi ile kenevir üreten 3 daireden çıkan esrar, kokain ve kök kenevir bitkisi Adana İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bulundu.