Adana şehir hastanesi, Adana şehir hastanesi çocuk doktorları, Randevu alma yöntemleri ve randevu iptali

Adana şehir hastanesi, 2017 yılının eylül ayında hizmete girmiştir. Hastane geniş bir alana inşa edilmesi ile hasta yatak sayısının fazla olması sağlanarak çok sayıda kişiye sağlık hizmeti verilmesi hedeflenmiştir. Kendi içerisinde ayrı hastanelerden oluşmaktadır. 1.300 yatak kapasiteli Ana Hastane, 150 kişilik yatak kapasitesine sahiptir. 4 blok ana bina çevresinde yer almaktadır. Birçok hastanenin tek bina altında toplandığı yerdir. Teknolojiden yararlanarak yüksek ölçekli güvenlik önlemleri alınmıştır.

Randevu Alma

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları

Birçok branş ve uzmanın bulunduğu büyük bir şehir hastanesidir. Çocuk doktorları, hastalara en iyi hizmetin verilmesi için hekimler asistanları ile birlikte hizmet verirler. Her hastanın uzman muayenesi ve tetkikleri özenle yapılır. Bütün hekimler, Tıp Fakültelerinin en iyi bölümlerinden mezun olmuşlardır. Uyku endoskopisinden gebe bilgilendirme sistemine kadar birçok özel alanda uzmanlık hizmeti verir.

Adana Şehir Hastanesi Randevu Alma

Randevu alma yöntemleri, iki şekilde de randevu alabilirsiniz. 182 numaralı hattı arayarak müşteri temsilcisi yardımıyla yada MHRS aracılığı ile online randevu alabilirsiniz. Kimlik numarası ve sisteme üye olduğunuz şifre ile girebileceğiniz MHRS'den istediğiniz polikinlikten randevu alabilirsiniz. Tetkik sonuçlarını da sistemden takip ederek her türlü bilginize ulaşabilirsiniz.

Her iki yol ile de istenilen saat ve tarihte doktor için randevu alma işlemi yapılabilirken randevu tarihi ile ilgili bir sorun ile karşılaşılması durumunda randevu iptali de yapılabiliyor. İki sistem ile de aldığınız randevuları randevu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz. Adana şehir hastanesi randevu iptali için alınan tarihler MHRS ve Alo 182 hattı üzerinden de sorunsuz ve hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz.