Melis Sezen, sadakatsiz dizisindeki rolü ile kısa sürede geniş hayran kitlesini ulaşmıştı. Ardından Gül Cemal'e başrol olan Sezen, yeni bir proje öncesi imaj değişikliği yaptı. Güzel oyuncunun yeni imajı çok beğenildi. Bir Cumhuriyet şarkısı adlı filmde Mediha rolünü oynamak için hazırlık yapan Melis Sezen, karakteri gereği uzun zamandır kullandığı sarı saçlarını koyu renge boyattı. Instagram hesabı üzerinden yeni İmajını takipçilerine sunan Sezen, koyu renkli saçları ile çok beğenildi.

Bir Cumhuriyet Şarkısı Filminde Oynayacak

BKM'nin Bir Cumhuriyet Şarkısı isimli filmi için Melis Sezen'in hazırlıkları sürüyor. 1930'lu senelerde Türkiye'ye ayna tutmaya amaçlayan bu film, firmanın prestij projeleri arasında başta geliyor. Cumhuriyetimizin 100'üncü senesine ithafen çekilecek olan Bir Cumhuriyet Şarkısı adlı filmin kadrosunda Ertan Saban, Birce Akalay, Melis Sezen ve Salih Bademci yer alacak.

Filmin yönetmeni ise Yağız Alp Akaydın olacak ve Birce Akalay ilk Türk kadın opera sanatçısı olarak bilinen Nimet Vahid Hanım'ın hayatını canlandıracak. Aynı zamanda filmde kuru Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü profesyonel aktör Ertan Saban, Ahmet Adnan Saygun'u da Salih Bademci canlandıracak. Ahmet Adnan Saygun'un eşi piyanist Mediha hanım ise başarılı oyuncu Melis Sezen tarafından canlandırılacak.

İşte Melis Sezen'in Yeni İmajı!

Başarılı ve güzel oyuncu Melis Sezen, yeni imajı ile gündeme oturdu. BKM tarafından hazırlanan Bir Cumhuriyet şarkısı adlı filmde oynayacağı için sarı renkli saçlarından vazgeçerek saçlarını koyuya boyattı. Instagram hesabı üzerinden yeni imajını paylaşan Melis Sezen, kısa sürede ilgi topladı. Görenleri hayretler içerisinde bırakan Sezen, Bir Cumhuriyet Şarkısı filmi için imaj değiştirdi.