Yozgat Şehir Hastanesi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olarak bilinmektedir. Hastane son teknolojik tıbbi cihazları ile 487 yatak kapasitesine sahiptir.

Yozgat Şehir Hastanesi Türkiye'nin ilk şehir hastanesidir. Ülkemizde şehir hastaneleri kapsamında hizmet vermeye 2017 yılında başlamıştır. Son teknolojik tıbbi cihazları, hekimleri, hekim yardımcıları ve hastane personelleri ile vatandaşlara yüksek kalitede sağlık hizmeti sunuyor. 117.000 m2 arsa üzerinde kurulu olan Yozgat Şehir Hastanesi 141.000 m2 alan kaplamaktadır. Hastane hizmetleri oldukça gwniş çaplıdır. Bu yüzden çevre illerden de hasta kabulü olmaktadır. HIMSS Seviye 7 Sertifikasına sahip Avrupa'da ilk hastane olan Yozgat Şehir Hastanesi'dir.

§  Ameliyathane Sayısı: 18

§  Yatak Sayısı: 487

§  Yoğun Bakım Yatak Sayısı: 83

§  Poliklinik Oda Sayısı: 153

§  Hasta Oda Sayısı: 264

Yozgat Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi bünyesinde Kadın Doğum dalında hizmet veren doktorlar aşağıda yer almaktadır. Randevu alırken hangi doktordan alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Hastane bölümünde hem erkek hem de kadın uzman kadın doğum doktorları hizmet sunuyor. Tüm doktorlar son derece başarılı hekim kadrosunda bulunmaktadır.

§  Esra Arslan

Konya Karatay Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Konya Karatay Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

§  Gökhan Kılıç

§  Gülçin Serpim

§  İlknur Saide Kıngır

§  Mustafa Bakırcı

§  Mustafa Raşit Özler

Yozgat Şehir Hastanesi Randevu Alma

1.      182'yi arayarak hastanemizde ilgili bölüm ve doktor için randevu oluşturabilirsiniz.

2.      Hastane'nin web sitesinden ya da Google üzerinden www.mhrs.gov.tr web adresinden üye olarak randevu oluşturabilirsiniz.

3.      Üye olmadan E- devlet sitesine girişi yaparak, e-hizmetler → Sağlık Bakanlığı → MHRS randevu adımlarını takip ederek randevu oluşturabilirsiniz.

4.      MHRS mobil uygulamasını indirerek kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz.